Звернення

Email:
Прізвище, ім'я, побатькові
Ваше звернення

Особистий прийом громадян

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.11.2017 07:25

 

1 листопада  голова Бородянської райдержадміністрації АндрійАнісімов провів особистий прийом громадян. На прийомі були присутні начальник фінансового управління РДА Наталія Остапченко, начальник відділу з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Мирослава Шульц, начальник відділу юридичного забезпечення та управління персоналом Юлія Фесюк, головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян апарату РДА Віталія Білецька, головний спеціаліст сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації В’ячеслав Ращук. 

 

Прийом відвідали:  жителька м. Київ Клочко Н.Ф. по питанню отримання будівельного паспорту на земельну ділянку в с.Блиставиця; жителька  смт Бородянка  Шнуренко Т.С. стосовно вжиття заходів для припинення обробки сільськогосподарських насаджень СТОВ «Деренківець» з повітря в межах смт Бородянка; громада селища Нове Залісся на чолі з сільським головою О.Леоненком стосовно проблемних питань селища; жителі с. Дружня Дем’яненко А.О. та інші  по питанню закінчення реконструкції дитячого садочка в с. Дружня; житель смт Немішаєво Харитоненко В.А. стосовно надання пропозицій щодо видання книги про видатних жителів Бородянського району.

 

 

В ході прийому голова Бородянської райдержадміністрації АндрійАнісімов  та провідні спеціалісти надали вичерпні роз’яснення заявникам. Голова райдержадміністрації взяв на контроль вищезазначені питання для подальшого надання доручень відповідним структурним підрозділам для вирішення цих звернень.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld