До уваги виборців

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.11.2018 06:58

 

         На 23 грудня 2018  року Центральною виборчою комісією призначено Перші вибори депутатів та селищного голови Бородянської  обєднаної територіальної громади. До складу Бородянської обєднаної територіальної громади входять: Бородянська селищна рада (смт Бородянка), Дмитрівська сільська рада (села Дмитрівка, Озерщина), Дружнянська сільська рада (село Дружня),Мирчанська сільська рада (село Мирча, Великий Ліс, Коблицький Ліс, Коблиця, Тальське), Новогребельська сільська рада (села Нова Гребля, Вабля), Новозаліська сільська рада (село Нове Залісся), Новокорогодська сільська рада (село Новий Корогод), Пилиповицька сільська рада (село Пилиповичі), Шибенська сільська рада (села Шибене, Красний Ріг) .

 

 

    З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Бородянської райдержадміністрації рекомендує виборцям перевірити свої персональні дані в базі даних Реєстру виборців ( далі — Реєстр). Це можна зробити за допомогою Інтернет ресурсу на офіційному сайті ЦВК (https://www.drv.gov.ua)  “Особистий кабінет виборця” розділ “Державний реєстр виборців” .

         Також, можна звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: смт Бородянка, вул.Центральна,331, 3 поверх, кабінет №318, телефон для довідок (04577) 5-38-67. Прийом громадян у відділі здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 9.00 год. до 15.00 год. Обідня перерва:  з 13.00 до 14.00 год.

         Особливо  це стосується виборців:

- які голосуватимуть вперше (досягли 18- річчя);

-  військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- виборців, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них, та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру  виборців особисто;

- громадян, які були зареєстровані за кордоном і повернулися в Україну;

- ідентифікаційні дані тих виборців, які зняті із попередньої адреси реєстрації, і не зареєстровані за іншою адресою, в списках виборців будуть відсутні. Такі виборці не матимуть права голосу на місцевих виборах, відповідно до частини 3 статті 3 Закону України “Про місцеві вибори”.

         При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України ( для осіб, які нещодавно набули  громадянства України).

         Крім того, повідомляємо, що з  10 грудня  поточного року кожен виборець зможе перевірити наявність себе в списку виборців шляхом ознайомлення з попередніми списками виборців на відповідній виборчій дільниці, де попередні списки виборців будуть у вільному доступі.

         Останні зміни відносно запису виборця у списках відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Бородянської райдержадміністрації зможе внести тільки до 17 грудня включно.

         Радимо не залишати перевірку своїх даних у Реєстрі  на останній день.

 

 

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату Бородянської РДА                                                                      С.Л.Ткачук 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld