Вибори
У К Р А Ї Н А ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ПОСТАНОВА 12 лютого 2016 року № 31 PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.03.2016 07:46

 


Про перші вибори депутатів сільських та селищної рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських та селищного голів 24 квітня 2016 року

До Центральної виборчої комісії надійшли звернення Київської та Рівненської обласних державних адміністрацій щодо прийняття Центральною виборчою комісією рішення про призначення перших виборів депутатів сільських та селищної рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських та селищного голів у зв’язку з утворенням у зазначених областях об’єднаних територіальних громад.

Розглянувши зазначені звернення, Центральна виборча комісія встановила.

Відповідно до частини восьмої статті 7 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад" Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласна державна адміністрація протягом 10 робочих днів з дня отримання рішень про добровільне об’єднання територіальних громад у разі їх відповідності висновку, передбаченому частиною четвертою вказаної статті, звертається до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів сільської, селищної, міської ради та відповідного сільського, селищного, міського голови в установленому законом порядку.

Згідно з частиною шостою статті 14 Закону України "Про місцеві вибори" (далі – Закон) перші вибори депутатів, сільських, селищних, міських голів призначаються Центральною виборчою комісією у порядку, визначеному законом.

Відповідно до частини четвертої статті 15 Закону перші місцеві вибори призначаються не пізніше ніж за 70 днів до дня виборів, а їх виборчий процес розпочинається за 50 днів до дня перших виборів.

Частиною п’ятою статті 15 Закону передбачено, що місцеві вибори призначаються на неділю, а згідно з частиною шостою вказаної статті орган, який відповідно до статті 14 Закону прийняв рішення про призначення, зокрема, перших місцевих виборів, не пізніш як на третій день з дня його прийняття публікує рішення у друкованих засобах масової інформації або, у разі неможливості, оприлюднює в інший визначений ним спосіб.

За змістом частини сьомої статті 15 Закону Центральна виборча комісія шляхом прийняття відповідного рішення оголошує про початок виборчого процесу перших виборів депутатів місцевої ради, сільського, селищного, міського голови. Офіційним оголошенням є прийняття рішення про початок виборчого процесу таких виборів. Рішення про оголошення початку виборчого процесу відповідного виду місцевих виборів оприлюднюється не пізніше наступного дня після дня його прийняття відповідно в загальнодержавних засобах масової інформації чи в інший визначений Комісією спосіб. Офіційне оголошення шляхом прийняття рішення про початок виборчого процесу здійснюється Центральною виборчою комісією не пізніш як за п’ять днів до дня початку виборчого процесу місцевих виборів.

Отже, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів призначаються Центральною виборчою комісією за відповідними зверненнями Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних державних адміністрацій, а призначення перших виборів є підставою для оголошення Комісією виборчого процесу таких виборів.

Звернення Київської та Рівненської обласних державних адміністрацій щодо прийняття рішення про призначення перших виборів депутатів сільських та селищної рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських та селищного голів відповідають вимогам законодавства України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини шостої статті 14, частин четвертої – сьомої статті 15, пунктів 1, 11, 8 частини першої статті 24 Закону України "Про місцеві вибори", частини восьмої статті 7 Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад", керуючись статтями 11 – 13, пунктами 1, 2, 13 статті 17, пунктами 1, 2, 9 статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Призначити на неділю, 24 квітня 2016 року, перші вибори депутатів сільських та селищної рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських та селищного голів згідно з переліком, що додається.

2. Оголосити з 5 березня 2016 року початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських та селищної рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських та селищного голів, призначених пунктом 1 цієї постанови.

3. Цю постанову надіслати Київській та Рівненській обласним державним адміністраціям для використання в роботі та передачі відповідним територіальним виборчим комісіям, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії   М. ОХЕНДОВСЬКИЙ
Додаток до постанови Центральної виборчої комісії від 12  лютого 2016 року № 31

ПЕРЕЛІК

сільських, селищної об’єднаних територіальних громад, у яких призначаються перші вибори депутатів сільських, селищної рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських

та селищного голів 24 квітня 2016 року

 

№ 

з/п Назва об’єднаної

територіальної громади Найменування місцевих рад територіальних громад, що увійшли до об’єднаної територіальної громади Найменування ради об’єднаної

територіальної громади Назва посади сільського, селищного голови   

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ   

Бородянський район   

1 Пісківська селищна об’єднана територіальна громада Пісківська селищна рада 

(смт Пісківка, село Раска), Мигалківська сільська рада 

(село Мигалки) Пісківська селищна рада Бородянського району Київської області Пісківський селищний голова   

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ   

Дубенський район   

2 Привільненська сільська об’єднана територіальна громада Привільненська сільська рада (села Дубрівка, Привільне, Панталія,Черешнівка), Молодавська сільська рада (села Молодаво Перше, Молодаво Друге,Молодаво Третє) Привільненська сільська рада Дубенського району Рівненської області Привіль-ненськийсільський голова   

Радивилівський район   

3 Крупецька сільська об’єднана територіальна громада Крупецька сільська рада 

(села Крупець, Гайки, Гнильче, Баранне, Срібне, Заміщина), Михайлівська сільська рада (села Михайлівка, Засув), Ситненська сільська рада 

(села Ситне, Коти, 

Гайки-Ситенські, Карпилівка, Табачуки), Боратинська сільська рада (села Боратин, Довгалівка, Гоноратка) Крупецька сільська рада Радивилівського району Рівненської області Крупецький сільський голова  


Секретар 

Центральної виборчої комісії                                                              Т. ЛУКАШ


 
Засідання робочої групи PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.10.2015 06:49

 

13 жовтня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий провів засідання робочої групи по організації проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року. Участь у засіданні, зокрема, взяли керівник апарату райдержадміністрації Л.Болясов, заступник голови Бородянської районної ради В.Воробйов, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації О.Примаченко, завідувач сектором із питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю РДА І.Тюпа-Гришина, члени робочої групи.

Читати далі...
 
Вибори до місцевих органів влади 2015 PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.10.2015 06:30

Кандидати в депутати Київської обласної ради

 

Кандидати в депутати Бородянської районної ради

 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.09.2015 06:14

 

10 вересня керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Л.Болясов провів робочу нараду з питань організації роботи Бородянської районної Територіальної виборчої комісії. В роботі наради взяли участь заступник голови Бородянської районної ради В.Воробйов, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців О.Угнівенко, начальник оргвідділу апарату райдержадміністрації О.Павленко, керівники відділів та служб, представники організацій та установ району.

Читати далі ...
 
Про організацію та проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів 25 жовтня 2015 року у Бородянському районі PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.09.2015 06:08

 

БОРОДЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

04.09.2015                                                                                                                            № 230

 

Про організацію та проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів  25 жовтня 2015 року у Бородянському районі

 

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеві вибори» та з метою створення належних умов для реалізації конституційного права громадян:

 

1. Утворити робочу групу із сприяння організації та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів  25 жовтня 2015 року  у Бородянському районі  у складі згідно з додатком 1.

2. Робочій групі вживати необхідних заходів щодо забезпечення підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів  25 жовтня 2015 року у Бородянському районі.

3. Закріпити  керівників установ та структурних підрозділів райдержадміністрації за виборчими дільницями згідно додатку 2.

4. Закріпленим керівникам здійснити обстеження стану готовності виборчих дільниць до проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів  25 жовтня 2015 року та доповісти про стан справ.

 

5. Виконкомам сільських, селищних рад:

5.1. утворити відповідні робочі групи;

5.2. створити належні умови та в межах повноважень сприяти проведенню чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів  25 жовтня 2015 року у Бородянському районі.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова адміністрації                                                             О. Г. Янковий

 

 

Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 04.09.2015   № 230

 

 

С К Л А Д

 

робочої групи із сприяння організації та проведення

чергових виборів депутатів місцевих рад та

сільських, селищних голів  25 жовтня 2015 року у Бородянському районі

 

Янковий

Олександр Григорович

 

-

голова райдержадміністрації,

голова робочої групи

 

Болясов

Леонід Євгенійович

-

керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови робочої групи

 

Павленко

Оксана Петрівна

 

-

начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації, секретар робочої групи

 

Члени робочої групи:

 

 

 

 

Предко

Володимир Іванович

 

-

голова Бородянської районної ради

(за згодою)

Павленко

Вадим Петрович

 

-

начальник Бородянського РВ ГУ МВС України в Київській області (за згодою)

 

Гончарук

Василь Петрович

-

начальник Бородянського РВ ГУ ДС НС України в Київській області (за згодою)

 

Котенко

Леся Володимирівна

-

начальник управління Державної казначейської служби України у Бородянському районі Київської області (за згодою)

 

Герасименко

Сергій  Петрович

-

начальник дільниці Вишгородського РЕМ (за згодою)

 

Донець

Анатолій Миколайович

-

начальник  ЦТП №17  Київської обласної філії  ПАТ «Укртелеком» (за згодою)

 

Угнівенко

Ольга Іллівна

-

начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

 

Виноградова

Людмила Анатоліївна

-

начальник загального відділу апарату райдержадміністрації

 

Крицька

Ірина Василівна

-

завідуюча сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації

 

Тюпа-Гришина

Ірина Вікторівна

-

завідуюча сектором з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації

 

Балан

Оксана Петрівна

 

 

 

Примаченко

Оксана Миколаївна

 

-

 

 

 

 

-

головний спеціаліст сектору з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації

 

начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації

 

Єрохін

Максим Андрійович

-

оператор комп’ютерного набору відділу організаційної роботи  апарату

райдержадміністрації

 

Якимчук

Михайло Михайлович

-

заступник директора будинку культури ім..Т.Г.Шевченка

 

Керівник апарату адміністрації                                       Л.Є.Болясов

 


Сторінка 1 із 4

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld