Відділ ведення Державного реєстру виборців
Робоча зустріч щодо проведення виборів PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
27.02.2019 06:56

 

 

26 лютого голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник спільно зі заступником голови районної ради Олексієм Черкашиним провів робочу зустріч з питання забезпечення спокійної суспільно-політичної ситуації в районі під час виборів Президента України. На зустрічі також були присутні командир роти батальйону патрульної поліції в с. Чайка Роман Задко, заступник голови адміністрації Валентин Корнієнко, керівник апарату РДА Леонід Болясов, начальник Бородянського РВ Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області Олександр Омельяненко, керівники структурних підрозділів РДА та РР, очільники органів місцевого самоврядування.

Читати далі...
 
Підготовка до виборів PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.02.2019 07:04

 

 

З метою забезпечення пожежної і техногенної безпеки під час передвиборчої компанії та виборів Президента України у 2019 році, недопущення пожеж в місцях проведення голосування та підрахунку голосів, інспекторський склад Бородянського районного відділу ГУ ДСНС України у Київській області звертається до керівникам об’єктів, де розміщені виборчі дільниці, а також до голів дільничних виборчих комісій провести роботу щодо вжиття невідкладних заходів із попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них, а також виконання в повному обсязі попередніх, раніше запропонованих ДСНС приписами заходів протипожежного захисту, де при цьому особливу увагу звернути на стан електромережі, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, працездатності систем протипожежного захисту, безпечності шляхів евакуації, забезпеченості первинними засобами пожежогасіння.

Читати далі...
 
Тимчасова зміна місця голосування на виборах Президента PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.02.2019 18:08

 

 

України 31 березня 2019 року: запитання та відповіді

Куди звертатися зі заявою про тимчасову зміну місця голосування?

Якщо виборець проживає чи перебуває за межами України і має намір голосувати на її території, заява подається до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у заяві місцем перебування чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку виборець просить визначити місцем його голосування,  або органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

Якщо виборець проживає чи перебуває в Україні і має намір голосувати в іншій державі, то заява подається до органу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою заявника або органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

Якщо виборець проживає чи перебуває за межами Україні і має намір голосувати в іншій іноземній державі, то заява подається до органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

Чим може бути мотивовано заяву про тимчасову зміну місця голосування?

Законом України "Про Державний реєстр виборців" (стаття 7) передбачається, що звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування має бути мотивованим. Зокрема, це може бути робоче відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії.
Указане в заяві мотивування повинно підтверджуватися документами (копіями документів), які додаються. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Увага! Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Які документи є достатніми для мотивування заяви про тимчасову зміну місця голосування?

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. Такими документами, наприклад, можуть бути: довідка про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій тощо.

Чи можливо подати заяву про тимчасову зміну місця голосування шляхом надсилання її поштою?

Ні. Заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто.
При поданні заяви про тимчасову зміну місця голосування громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України).

У разі призначення повторного голосування чи потрібно знову змінювати місце голосування?

Так, необхідно. Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово – на день голосування (на конкретну дату).
Тобто у разі призначення повторного голосування з виборів Президента України виборцям, які перебуватимуть не за своєю виборчою адресою та бажатимуть проголосувати, потрібно повторно звернутися до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців щодо тимчасової зміни місця голосування вже на дату проведення повторного голосування.

Чи може орган ведення Державного реєстру виборців тимчасово змінити місце голосування виборцю, який не має зареєстрованого місця проживання?

Процедура тимчасової зміни місця голосування передбачає зміну виборчої дільниці для голосування, до якої виборець відноситься, на іншу виборчу дільницю, на яку він просить тимчасово змінити йому місце голосування. Для проведення таких змін у виборця повинна бути визначена виборча адреса, яка зазначатиметься у списку виборців.
У випадку звернення до органу ведення Державного реєстру виборців виборця, в якого немає зареєстрованого місця проживання, йому пропонується визначити свою виборчу адресу за погодженням із центром обліку, який відповідно до закону веде облік бездомних осіб, або соціальною службою, у складі якої утворено структурний підрозділ для ведення обліку бездомних осіб, або звернувшись до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого проживання.

 


 
До уваги виборців PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.11.2018 06:58

 

         На 23 грудня 2018  року Центральною виборчою комісією призначено Перші вибори депутатів та селищного голови Бородянської  обєднаної територіальної громади. До складу Бородянської обєднаної територіальної громади входять: Бородянська селищна рада (смт Бородянка), Дмитрівська сільська рада (села Дмитрівка, Озерщина), Дружнянська сільська рада (село Дружня),Мирчанська сільська рада (село Мирча, Великий Ліс, Коблицький Ліс, Коблиця, Тальське), Новогребельська сільська рада (села Нова Гребля, Вабля), Новозаліська сільська рада (село Нове Залісся), Новокорогодська сільська рада (село Новий Корогод), Пилиповицька сільська рада (село Пилиповичі), Шибенська сільська рада (села Шибене, Красний Ріг) .

Читати далі...
 
ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ В ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.05.2018 06:30

 

 

Державний реєстр виборців (далі — Реєстр) працює не тільки під час виборів, він працює постійно, аби виборці могли скористатися своїм виборчим правом. Систематично поновлюються дані Реєстру, вдосконалюються технології, оновлюється програмне забезпечення. І, як завжди, з метою уточнення своїх персональних даних кожен виборець може звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Бородянської райдержадміністрації (смт Бородянка, вул. Центральна. 331, каб. №318 (III поверх).

 Та на сьогодні Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії виборцям запропонована новинка: на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”. Його мета —надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.

 Щоб перевірити наявність себе у списках виборців, не потрібно навіть виходити зі  власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу. В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього в пошуковому рядку набираєте слова “Державний реєстр виборців”, або ж одразу адресу сайту www.drv.gov.ua.  У верхній лівій частині сторінки знаходите кнопку “Особистий кабінет виборця”. Реєструєтесь, заповнивши всі необхідні поля. У розділі “Перевірити дані у Реєстрі” заповнюєте форму запиту достовірними даними і відправляєте. Відповідь на запит буде надіслано на вказану Вами електронну адресу.

     При виявленні невідповідностей з Вашими даними просимо Вас для їх усунення завітати з паспортом громадянина України до нас у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Бородянської райдержадміністрації або повідомити нас за телефоном (04577) 5-38-67.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ 

     Про державний реєстр виборців

 


free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld