Відділ ведення Державного реєстру виборців
До уваги виборців PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.11.2018 06:58

 

         На 23 грудня 2018  року Центральною виборчою комісією призначено Перші вибори депутатів та селищного голови Бородянської  обєднаної територіальної громади. До складу Бородянської обєднаної територіальної громади входять: Бородянська селищна рада (смт Бородянка), Дмитрівська сільська рада (села Дмитрівка, Озерщина), Дружнянська сільська рада (село Дружня),Мирчанська сільська рада (село Мирча, Великий Ліс, Коблицький Ліс, Коблиця, Тальське), Новогребельська сільська рада (села Нова Гребля, Вабля), Новозаліська сільська рада (село Нове Залісся), Новокорогодська сільська рада (село Новий Корогод), Пилиповицька сільська рада (село Пилиповичі), Шибенська сільська рада (села Шибене, Красний Ріг) .

Читати далі...
 
ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ В ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.05.2018 06:30

 

 

Державний реєстр виборців (далі — Реєстр) працює не тільки під час виборів, він працює постійно, аби виборці могли скористатися своїм виборчим правом. Систематично поновлюються дані Реєстру, вдосконалюються технології, оновлюється програмне забезпечення. І, як завжди, з метою уточнення своїх персональних даних кожен виборець може звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Бородянської райдержадміністрації (смт Бородянка, вул. Центральна. 331, каб. №318 (III поверх).

 Та на сьогодні Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії виборцям запропонована новинка: на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує в тестовому режимі програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”. Його мета —надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.

 Щоб перевірити наявність себе у списках виборців, не потрібно навіть виходити зі  власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу. В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців. Для цього в пошуковому рядку набираєте слова “Державний реєстр виборців”, або ж одразу адресу сайту www.drv.gov.ua.  У верхній лівій частині сторінки знаходите кнопку “Особистий кабінет виборця”. Реєструєтесь, заповнивши всі необхідні поля. У розділі “Перевірити дані у Реєстрі” заповнюєте форму запиту достовірними даними і відправляєте. Відповідь на запит буде надіслано на вказану Вами електронну адресу.

     При виявленні невідповідностей з Вашими даними просимо Вас для їх усунення завітати з паспортом громадянина України до нас у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Бородянської райдержадміністрації або повідомити нас за телефоном (04577) 5-38-67.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ 

     Про державний реєстр виборців

 


free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld