Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади Бородянської районної державної адміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.11.2018 06:55

 

Затверджено наказом  керівника апарату Бородянської районної державної адміністрації від 13.11.2018 № 209-к  «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади завідувача сектору містобудування та архітектури Бородянської районної державної адміністрації»:

-         завідувач сектору  містобудування та архітектури.

 

 

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду завідувача сектору  містобудування та архітектури Бородянської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби.

Документи для участі в конкурсі приймаються з 13.11.2018 до 12.12.2018 включно до 17 год. 00 хв. за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 331, відділ управління персоналом та організаційного забезпечення Бородянської райдержадміністрації. Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, проходять конкурс на зайняття посад державної служби.


Довідки за телефонами: 5-63-01.

 

Керівник апарату                             (підпис)                      Л.Є.Болясов

 

 

УМОВИ

проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» -

завідувача сектору  містобудування та архітектури

Бородянської районної державної адміністрації в Київській області 

 

Наказ №209к

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld