Презентація проекту схеми планування території Бородянського району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.03.2017 09:47

 

28 лютого в районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка відбулась презентація проекту схеми планування території Бородянського району. Участь в презентації взяли голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий, голова Бородянської районної ради Г.Єрко, депутат Київської обласної ради С.Кармазін, завідувач сектором містобудування та архітектури РДА В.Наумов, голови сільських та селищних рад, представники районних служб та установ, представники громади та ЗМІ.

 

З обширними доповідями в рамках презентації виступили автори проекту – представники ТОВ «Генпланпроект»  В.Олійник та О.Драпіковський та представник департаменту містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації О.Найко. Вони зупинились на найбільш цікавих економічних, географічних та інших характеристиках району, його потенціалі в плані стратегічного розвитку території, підкресливши, що проект схеми планування – основа для подальшої розробки всіх документів щодо розвитку, планування та забудови території Бородянського району. Головним при цьому має бути врахування, одночасне погодження інтересів держави, громади та кожної людини.

Доповідачі також надали свої рекомендації щодо можливих шляхів розбудови Бородянщини, зокрема, експорту природних ресурсів, розвитку м’ясо-молочного виробництва, логістики, зеленого туризму, альтернативній енергетиці.

На завершення засідання голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий закликав керівників органів місцевого самоврядування детально вивчити проект та найближчим часом внести свої пропозиції щодо можливих коректив схеми планування території району.  

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld