Чергове засідання оргкомітету з організації відзначення Дня захисника України

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.10.2020 16:12 

12 жовтня голова Бородянської районної державної адміністрації Аліна Бурдак провела чергове засідання оргкомітету з організації та проведення районних урочистостей до Дня захисника України. Участь у засіданні, зокрема, взяли в.о. голови Бородянської районної ради Олексій Черкашин, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, заступник голови Бородянської ОТГ Ольга Михальова, члени оргкомітету та запрошені.

 

В рамках засідання обговорено відкриття у Бородянці 13 жовтня об 11 год. Стели пам’яті загиблим  воїнам, героям, учасникам АТО/ООС. Насамперед голова райдержадміністрації Аліна Бурдак закликала усіх учасників та організаторів заходів до Дня захисника України чітко дотримуватись карантинних обмежень. Вона наголосила, що безпека кожного громадянина в умовах збільшення поширення коронавірусної хвороби є надважливою.

 

 

Присутніми також доуточнено сценарний план проведення районного заходу 14 жовтня об 11.00 на центральній площі Т.Г.Шевченка в смт Бородянка та скоординовано алгоритм взаємодії усіх відповідних служб і установ району з питань забезпечення правопорядку, протипожежної безпеки, надання в разі потреби медичної допомоги, тощо.

Підсумовуючи обговорення, Аліна Бурдак надала ряд доручень структурним підрозділам РДА та керівникам служб.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld