Чергове засідання оргкомітету з підготовки та проведення етнофестивалю «Дерево роду»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.09.2019 06:07

 

 

10 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів чергове засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення 15 вересня III етнофестивалю «Дерево роду» та урочистостей до Дня фізичної культури і спорту.

Участь у засіданні, зокрема, взяли  голова Бородянської районної ради Георгій Єрко,  заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко та інші члени оргкомітету.

 

 

            Під час засідання відбулось підсумкове обговорення деталізованого плану проведення свята. Цього дня відбудеться хода колективів-учасників фестивалю з рушниками, обрядове дійство «Вечорниці-досвітки», виконання українських народних та автентичних пісень, українські традиційні силові ігри та інше. Крім цього під час фестивалю відбудуться конкурси за наступними номінаціями:  «Найкраща господиня», «Перша дівка на селі», «Найдовша коса», Місто гарбузів «Пан гарбуз», найкраща композиція «Бабусина хустина».

Присутніми також узгоджено алгоритм взаємодії усіх відповідних служб та установ району з питань забезпечення правопорядку, протипожежної безпеки, надання в разі потреби медичної допомоги, тощо.

За результатами засідання т.в.о голови адміністрації Віктором Барчаном надано ряд відповідних доручень.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld