Засідання оргкомітету з підготовки та проведення етнофестивалю «Дерево роду»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.09.2019 06:27

 

 

5 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка провів засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення 15 вересня III етнофестивалю «Дерево роду».

 

На порядку денному засідання членами оргкомітету обговорено попередній загальний план проведення районного фестивалю. Завідуюча сектором по роботі з молоддю районного палацу культури Оксана Ільницька озвучила детальний сценарій заходу, зокрема, урочистої та офіційної частини, обряду Обжинків, театралізованих дійств у рамках етнофестивалю, концертної програми, конкурсів та шоу. Присутніми також обговорено проведення в цей день урочистостей та спортивних заходів до Дня фізичної культури та спорту.

 

 

Під час обговорення учасники засідання надали пропозиції і висловили своє бачення щодо технічних моментів заходу. Керівництвом закріплено відповідальних осіб по кожному напрямку та вирішено для остаточного уточнення сценарного плану провести чергове засідання оргкомітету на початку наступного тижня.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld