Вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.08.2019 05:51

 

 

29 серпня громади сіл та селищ Бородянського району вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. На будинках та спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій району в цей день приспущено Державний прапор України.

 

 

Цього дня у Бородянці відбувся мітинг-реквієм у якому взяли участь т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, заступник голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, заступник голови райради Олексій Черкашин, голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, військовий комісар Роман Смольянінов, рідні та близькі загиблих воїнів АТО-ООС, учасники антитерористичної операції та ООС, представники громадських організацій, депутати усіх рівнів, представники громади району та ЗМІ.

Поминальну панахиду на мітингу провів настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ протоієрей Дмитро (Кошка), після чого звернувся до присутніх зі словами високопатріотичної духовної настанови.

Керівництво району та представники громади вшанували пам'ять загиблих захисників України покладанням квітів на Алею Слави біля районного військкомату. Ведуча заходу згадала їх поіменно: Микола Матвієнко, Олександр Босий, Валентин Опанасенко, Олександр Тищенко, Віталій Олійник, Микола Личак, Юрій Ляпін, Олександр Вахнюк, Віктор Марченко, Ігор Телюк, Олександр Сівко.

У своєму виступі т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Барчан підкреслив вагому роль учасників бойових дій в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Він зауважив, що ми вічно пам’ятатимемо всіх, хто не повернувся додому, хто пролив свою кров заради забезпечення миру і нашого спокою та завершив своє слово зворушливими віршованими рядками.

На завершення дійства виступила Злата Тищенко, донька загиблого воїна Олександра Тищенка, вона  прочитала вірш в пам'ять про захисників України.

В рамках заходу також відбулась зустріч рідних та близьких воїнів загиблих під час АТО-ООС з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Під час спілкування проаналізовано діяльність служб та організацій району задля підтримки родин загиблих, узагальнено актуальні потреби сімей загиблих на сьогодні та взято керівництвом під особистий контроль.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld