Робоча нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.08.2019 05:28

 

 

27 серпня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів робочу нараду з питань організації заходів у Бородянському районі до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Участь у засіданні взяли т.в.о. голови Бородянської райради Олексій Черкашин, заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, керівники структурних підрозділів РДА та районного військкомату.

 

 

Присутніми детально обговорено ряд організаційних моментів, закріплено відповідальних осіб та узагальнено пропозиції щодо окремих частин заходу. Керівництвом наголошено на необхідності на належному рівні здійснення спільної організаційної роботи усіх гілок влади задля гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також увічнення їх героїзму та зміцнення патріотичного духу серед молоді.

За результатами наради т.в.о. голови райдержадміністрації Віктором Барчаном надано відповідні доручення та прийнято ряд рішень, зокрема, провести зазначений районний захід 29 серпня о 10:00 год. на Алеї Слави біля районного військкомату.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld