«Журавці» – 50!

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.07.2019 07:22

 

 

У суботу в Дружні на танцювальному майданчику над ставком зібралося багато народу – від дітей до людей похилого люду. Село святкувало 50-у річницю творчої діяльності одного з найстаріших в районі аматорських колективів – народного вокального колективу «Журавка». Уже далекого 1969 року ще зовсім юний культпрацівник Марія Гнилицька створила разом з подругами співочий гурт, який швидко став популярним в районі та області, а 2007 року здобув звання народного. Колектив відзначився на багатьох конкурсах і фестивалях. Зокрема у травні цього року колектив здобув перше місце у номінації «вокал» на І-му міжнародному фестивалі людей поважного віку у м. Славутич.

 

 

На свято прийшли колишні учасниці та виконали кілька своїх пісень. Потім ювілярів привітав інший дружнянський народний колектив – «Любисток», учасники якого свого часу також співали в «Журавці». Після цього усі разом виконали разом свою знамениту пісню «Журавка».

Ювілярів привітали поважні гості й спонсори колективу. Зокрема, творчих успіхів колективу побажали: голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, депутат обласної ради – Галина Єрко, заступник голови Бородянської ОТГ Анатолій Федоренко  та багато інших.

В програмі концерту прозвучало чимало ліричних, жартівливих і патріотичних пісень та гуморесок у виконанні аматорів сцени. Побажаємо їм нових творчих перемог та здобутків!

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld