Чорнобильський вітер по душах мете

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.04.2019 10:23

 

 

26 квітня  голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник, голова Бородянської районної ради  Георгій Єрко, заступник голови райдержадміністрації Віктор Барчан, заступник голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко,  т.в.о. керівника апарату райдержадміністрації Оксана Павленко,  голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук взяли участь у літературно-музичній композиції «Чорнобильський вітер по душах мете», приуроченої до 33-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. 

 

 

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять тих, хто ціною власного здоров’я й життя захистив нас й увесь світ від нещадних наслідків Чорнобильської катастрофи.

Голова районної державної адміністрації Вадим Чередник, у своєму слові зазначив, минуло 33 роки від трагічних днів, коли сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа на Чорнобильській АЕС. 26 квітня 1986 року назавжди вписане в українську та світову історію як день пам’яті про всіх, хто ціною власного життя заплатив за наше майбутнє. У перші дні аварії з Бородянського району на боротьбу з лихом були направлені співробітники  районного відділу пожежної охорони, відділу внутрішніх справ, Бородянського автотранспортного підприємства, лікарі і медсестри, демобілізовані військовослужбовці. З глибокою повагою ми вшановуємо пам'ять багатьох тих, кого сьогодні вже немає з нами, але про яких ми пам’ятатимемо завжди. Їхній подвиг назавжди вписано до літопису людської мужності. Він наголосив, що ми повинні зберігати пам'ять Чорнобиля і шанувати доблесть тих, хто живе сьогодні поруч із нами,аби ніколи в жодній частині світу не повторилася ядерна катастрофа.

Керівництво району відзначило почесними грамотами від Бородянської райдержадміністрації, Бородянської райради, Бородянської ОТГ за участь у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи, високі показники в службовій діяльності, професіоналізм, кваліфікованість, сумлінне та відповідальне ставлення до своїх обов’язків, наполегливість, проявлену гуманність, здатність орієнтуватися в складних ситуаціях ветеранів-ліквідаторів та  вручили почесні ордени «Тим, хто врятував світ» від Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Панахиду за загиблими ліквідаторами в рамках заходу відслужив настоятель храму «Архистратига Михаїла» протоієрей отець Віктор (Талько).

 

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld