«Хай живе, живе вільна Україна… Хай цвіте, цвіте червона калина…»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.03.2019 09:01

 

 

6 березня в Бородянці вітали жіноцтво зі святом, що вже багато років знаменує собою початок весни – Міжнародним жіночим днем. У фойє  районного палацу культури імені Тараса Шевченка гостей зустрічала виставка робіт майстринь художньої творчості, приурочена до цього дня.

Зі сцени палацу культури керівництво району в особі голови районної державної адміністрації Вадима Чередника та голови районного ради Георгія Єрка звернулось до присутніх жінок зі щирими і теплими словами, сповненими поваги до їх професійних та особистих якостей, до їхньої  непересічної ролі берегині родинного вогнища і самобутніх традицій рідного краю. Голова адміністрації Вадим Чередник підкреслив, що жінки України в усі часи були окрасою нашої нації, її чарівною надихаючою половиною та рушійною силою кращого майбутнього. На святі також виступили голова Бородянської селищної ОТГ Олександр Сахарук та депутат Київської обласної ради Галина Єрко. Нею озвучено теплі вітання від народного депутата України Ярослава Москаленка. Зі подарунками і приємними побажаннями до земляків звернулись і представники ВП НУБіП «Немішаївський агротехнічний коледж».

 

 

  Як і зазвичай, кращих представниць району цього дня нагороджено подяками та почесними грамотами від райдержадміністрації, районної ради та Бородянської ОТГ. Окрім цінних подарунків від керівництва та народного депутата Ярослава Москаленка, святковий концерт справив на глядачів незабутні враження своїми колоритними, талановитими номерами у виконанні юних та досвідчених майстрів сцени. Бородянці схвальними вигуками та запальними аплодисментами вітали танцювальні номери «Криниченьки» під керівництвом Тетяни Молодцевої, «Карамельок» від керівництвом Юлії Перець, студії танцю «Стиль» під керівництвом Дмитра Константінова, студії «Хіп-хоп» Ольги Литвинчук, вишукану класичну музику у виконанні Ансамблю скрипалів та співучий ансамбль «Волошки» у складі викладачів і учнів дитячої музичної школи, а також сольний виступ її директора Олександра Ліхачова, бездоганні естрадні співи Артема Фесюка, Валерії Стукало, Мар’яна Романченка та Софії Матвійчук, сповнені патріотизму та самобутності народні пісні ансамблю «Любисток» та оригінальну презентацію театру моди «Райдуга» під керівництвом Олени Куканової.

На завершення концерту його феєричною родзинкою стали для бородянців яскраві пісенні виступи гурту «Козацькі джерела» з Макарова під керівництвом Олександра Сніжка, глядачі довго не відпускали їх зі святкової сцени, співаючи разом «Хай живе, живе вільна Україна…».

   

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld