Свято спорту на Бородянщині

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.12.2018 06:57

 

 

13 грудня громада Бородянщини традиційно підводила підсумки спортивних перемог року, що минає. Керівництво району на чолі з головою Бородянської районної державної адміністрації Вадимом Чередником та головою районної ради Георгієм Єрком привітали спортивну родину району з вагомими цьогорічними досягненнями, якими пишаються земляки.

 

 

Як зазначив у своєму виступі Вадим Чередник, у 2018 році сталося багато знаменних змагань обласного, державного, європейського та світового рівня, під час яких завдяки звитязі та наполегливості наших борців, важкоатлетів, футболістів та інших спортсменів, завдяки професіоналізму і натхненню їхніх тренерів над переможним п’єдесталом гордо майорів Державний Прапор України. Вадим Чередник подякував за вагому підтримку керівництву області, обласним, районним та місцевим депутатам, головам сільських і селищних рад. Особливу подяку він висловив народному депутату Ярославу Москаленку та голові районної ради Георгію Єрку.

Серед почесних гостей на заході були також присутні заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, керівник апарату адміністрації Леонід Болясов, виконавчий директор Київської обласної федерації футболу Василь Наливайко, начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, голова Бородянської районної федерації футболу Володимир Шома. Під гучні тривалі оплески керівництво району та почесні гості вручили спортсменам району чисельні нагороди.

За підсумками обласного фестивалю-2018 року «Рухова активність-здоровий спосіб життя – здорова нація» Бородянський район виборов загальнокомандне ІІІ місце. За це керівництвом нагороджено:

майстра спорту України з пауерліфтингу, чемпіонку України 2018 року Марію Шендерчук, майстра спорту України з ушу-саньшоу, чемпіона України, переможця Кубку України Артура Лоїка, кандидата у майстри спорту,чемпіона України з вільної боротьби серед юнаків Ярослава Черненка, призера Всеукраїнських та обласних змагань з рукопашного бою Юрія Єрка, переможців Чемпіонату України з гандболу клуб «Єдність», неодноразових переможців обласної хокейної ліги «ХК» Зубр». За вагому підтримку в розвитку спорту в Бородянському районі нагороджений голова Київського обласного товариства «Колос» Павло Соловей, за високий професіоналізм у вихованні підростаючого покоління – тренер із боксу Віктор Степков, за вагому особисту підтримку фізичної культури і спорту – приватні підприємці Сергій Сагайда і Сергій Кожара.

Виконавчий директор Київської обласної федерації футболу Василь Наливайко привітав громаду Бородянщини від імені голови федерації, народного депутата України Ярослава Москаленка та нагородив подяками і грамотами ряд справжніх фундаторів спорту, завдяки незгасимій енергії яких у районі розвиваються різні види спорту, відновлюються та будуються нові зали та майданчики. Серед них – голова районної ради Георгій Єрко, титулований тренер та футболіст Анатолій Демченко, Олександр Романьков, Петро Саханда, Ірина Даниленко, Олександр Кропивницький та інш.

Урочистості цього дня мали подвійне наповнення, оскільки Бородянська районна федерація футболу відзначила 10-річний ювілей. Її керівник Володимир Шома стисло підвів підсумки та назвав найбільш яскраві досягнення. З цієї нагоди подяками райдержадміністрації, райради та федерації нагороджено керівників району та місцевого самоврядування, депутатів різних рівнів, спонсорів та рефері змагань.

У ході спортивного свята бородянці привітали щирими привітаннями  та оплесками вручення нагород найбільш юним футболістам. У 2018 році місця на п’єдесталі пошани районного етапу обласного фестивалю «Футбольні надії Київщини» розподілились наступним чином:

серед 1-2 класів – І місце – команда Бородянської СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (тренер – Володимир Петрусенко),

                               ІІ місце – команда Клавдіївської ЗОШ І-ІІ ст. ім. О.Рибалка (тренер – Валентин Зелінський),

                               ІІІ місце – команда Немішаївського НВК І-ІІІ ст. № 2 (тренер – Олександр Кириленко);

серед 3-4 класів – І місце – команда Бабинецької ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер – Павло Костецький),

                               ІІ місце – команда Бородянської СЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (тренер – Андрій Бондар),

                               ІІІ місце – команда Немішаївського НВК І-ІІІ ст. № 2 (тренер – Олександр Кириленко).

Не менш урочистими були привітання і досвідчених спортсменів. За результатами підведення підсумків чемпіонату Бородянського району з футболу серед команд сільських, селищних рад сезону 2018 року переможцями стали:

І місце – ФК «Будівельник» ,

ІІ місце – ФК «Бородянка»,

ІІІ місце – ФК «Катан».

Протягом свята самобутніми виступами присутніх радували лауреати Всеукраїнських конкурсів, переможці «Фольк-мюзик» подружжя Роман та Віта Романченки.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld