Робоча нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.05.2018 06:45

 

 

30 травня т.в.о. голои Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів робочу нараду з питань підготовки проведення районних урочистостей до Міжнародного Дня захисту дітей. Участь у нараді взяли голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Лариса Стасенко, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї РДА Наталія Шандренко, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан, директор Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Людмила Бойко, представники галузі культури та спорту.

 

 

В рамках засідання обговорено ряд запланованих заходів, які відбудуться для дітей цього дня у Бородянці. Присутніми на нараді проаналізовано сценарій та ряд важливих організаційних моментів, закріплено відповідальних осіб за окремими ділянками підготовки урочистостей, обговорено існуючі проблемні моменти. 

Т.в.о. голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко висловив своє бачення щодо належного відзначення в районі зазначеного заходу та наголосив, що потрібно організувати святкування максимально цікавим для дітей, урахувавши їхні різні смаки і уподобання.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld