Мітинг – покладання квітів

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.12.2017 08:37

 

14 грудня на теренах Бородянщини вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській  АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я здолали страшну трагедію 20 століття. Свого часу 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день став скорботним нагадуванням про героїв, що загинули у вогні атомної станції.

 

У Бородянці заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, заступник голови Бородянської районної ради Олексій Черкашин,  керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, представники селищної ради, громадських організацій, Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУ НП України в Київській області, Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області  взяли участь у мітингу - покладанні квітів до Стели мужності.

 

 

Звертаючись до громади, заступник голови райдержадміністрації Валентин Корнієнко зазначив, що ми пам’ятаємо героїчних пожежників, військових, будівельників, міліціонерів, водіїв, лікарів Бородянщини - ліквідаторів наслідків найбільшої в світі техногенної катастрофи. Світла пам'ять мужнім та відважним, кому ми завдячуємо мирним та спокійним життям. В рамках мітингу керівництвом району вручено подяки ліквідаторам від Бородянської райдержадміністрації та Бородянської райради.

Панахиду за загиблими провів благочинний  1-го Бородянського благочиння, настоятель храму  Архістратига Михаїла протоієрей отець Віктор (Талько).

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld