Робоча нарада щодо відзначення Дня захисника України

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.10.2017 08:54

 

10 жовтня голова Бородянської районної державної адміністрації Андрій Анісімов провів робочу нараду щодо відзначення в районі Дня захисника України. Участь у засіданні взяли голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, директор Центру дитячо-юнацької творчості Наталія Двораківська, керівники структурних підрозділів РДА.

 

Голова адміністрації Андрій Анісімов ознайомив присутніх із листом Адміністрації Президента України, в якому означено основні моменти, на які потрібно звернути увагу під час проведення цих загальнодержавних урочистостей.

У рамках наради докладно обговорено сценарний план проведення районного заходу та його регламент. Очільник району Андрій Анісімов підкреслив, що наріжною  тезою цих урочистостей має бути непереборна віра в наших воїнів, у нашу незалежність і волю, в нашу державу.

Присутні обговорили також інші події, приурочені до цього дня, зокрема, проведення 13 жовтня гри міні-Джура у Бородянській школі № 2, проведення уроків мужності в школах району учасниками бойових дій в АТО, тощо.

Районні урочистості до Дня захисника України відбудуться в малому залі Бородянського районного палацу культури імені Тараса Шевченка 13 жовтня о 14 годині.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld