«Краще спортивне село Бородянщини 2017 року»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.09.2017 08:34

 

9 вересня до Дня фізичної культури і спорту на стадіоні СФК «Борекс» у Бородянці відбулась районна Спартакіада «Краще спортивне село Бородянщини 2017 року» з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Спортсмени виборювали перемогу в наступних видах: волейбол, гирьовий спорт, шашки, шахи, легка атлетика – біг на 60 і 100 метрів, перетягування линви (канату), дартс.

 

Переможцями спартакіади стали: з гирьового спорту – Пісківська ОТГ, перетягування канату – Пісківська ОТГ, з легкої атлетики (біг на 100 метрів чоловіки) - Бородянська селищна рада, з легкої атлетики (біг 60 м жінки) - Пісківська ОТГ, з дартсу (чоловіки) - Козинцівська сільська рада, з дартсу (жінки) - Шибенська сільська рада, з волейболу - Пісківська ОТГ, з шахів (чоловіки) - Новозаліська сільська рада, з шахів (жінки) - Пісківська ОТГ, з шашок (чоловіки) - Бородянська селищна рада.

Заступник голови Бородянської районної адміністрації В.Корнієнко спільно зі заступником голови Бородянської районної ради О.Черкашиним нагородив почесними грамотами кращих тренерів, спортсменів та керівників галузі спорту району. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld