«Краще спортивне село Бородянщини 2017 року»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.09.2017 08:34

 

9 вересня до Дня фізичної культури і спорту на стадіоні СФК «Борекс» у Бородянці відбулась районна Спартакіада «Краще спортивне село Бородянщини 2017 року» з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Спортсмени виборювали перемогу в наступних видах: волейбол, гирьовий спорт, шашки, шахи, легка атлетика – біг на 60 і 100 метрів, перетягування линви (канату), дартс.

 

Переможцями спартакіади стали: з гирьового спорту – Пісківська ОТГ, перетягування канату – Пісківська ОТГ, з легкої атлетики (біг на 100 метрів чоловіки) - Бородянська селищна рада, з легкої атлетики (біг 60 м жінки) - Пісківська ОТГ, з дартсу (чоловіки) - Козинцівська сільська рада, з дартсу (жінки) - Шибенська сільська рада, з волейболу - Пісківська ОТГ, з шахів (чоловіки) - Новозаліська сільська рада, з шахів (жінки) - Пісківська ОТГ, з шашок (чоловіки) - Бородянська селищна рада.

Заступник голови Бородянської районної адміністрації В.Корнієнко спільно зі заступником голови Бородянської районної ради О.Черкашиним нагородив почесними грамотами кращих тренерів, спортсменів та керівників галузі спорту району. 

Обновлено ( 12.09.2017 08:37 )
 

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld