Засідання оргкомітету по проведенню урочистостей із нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.07.2017 06:42

 

24 липня голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов провів засідання оргкомітету з організації та підготовки відзначення в районі Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, першого заступника голови РДА В.Барчана, заступника голови РДА В.Корнієнка, керівника апарату РДА Л.Болясова, депутата КОР Г.Єрко, керівників управлінь, відділів та служб РДА, представників ЗМІ.

 

В ході тривалого конструктивного обговорення та творчої дискусії прийнято рішення відзначити День Державного Прапора за календарною датою – 23 серпня.

 

 

Під час другої частини засідання присутніми було запропоновано чисельні  креативні доповнення до попереднього сценарного плану, озвученого директором Бородянського палацу культури ім. Т.Г.Шевченка Н.Бузовецькою. Серед найбільш цікавих були проведення спільного символічного велопробігу єднання представників сіл та селищ Бородянщини, святкового ярмарку, різноманітних флешмобів.

Як підкреслив у своєму виступі голова райдержадміністрації А.Анісімов, потрібно залучити до відзначення Дня Незалежності учасників бойових дій, воїнів АТО, представників громадських та партійних організацій, які власною активною життєвою позицією та дієвим патріотизмом внесли значний вклад у створення нашої української державності, захист її суверенітету та територіальної цілісності.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld