Робоча нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.05.2017 12:00

 

23 травня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів робочу нараду з питання відзначення на теренах району Дня захисту дітей. Участь у ній, зокрема, взяли перший заступник голови РДА В.Барчан, начальник управління фінансів РДА Н.Остапченко, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Л.Стасенко, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Н.Вишинська, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина, голова Бородянської селищної ради О.Сахарук, керівники галузі освіти та медицини,силових структур.

 

В рамках засідання голова  Бородянської селищної ради О.Сахарук поінформував присутніх щодо запланованих у Бородянці ряду заходів, які відбудуться для дітей цього дня. Голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий наголосив, що потрібно організувати святкування максимально цікавим для малечі та підлітків, урахувавши їхні різні смаки та уподобання.

 

 

На нараді в дусі конструктивного предметного діалогу покроково обговорено сценарний план свята та ряд важливих організаційних моментів.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld