Люби і знай свій рідний край

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.05.2017 13:42

 

12 травня за сприяння Бородянської районної державної адміністрації та районної ради, депутата КОР Г.Єрко, Бородянської та Клавдієво-Тарасівської селищних рад у  районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка відбувся цикл заходів «Люби і знай свій рідний край». Організаторами свята виступили голова Бородянської районної організації «Конгрес літераторів України» О.Угнівенко та керівник Краєзнавчого музею Бородянщини Т.Угнівенко.

 

Привітати учасників з цією прекрасною подією завітали заступник голови Бородянської районної державної адміністрації В.Корнієнко, заступник голови районної ради О.Черкашин, депутат КОР Г.Єрко, начальник відділу культури, національностей та релігій  РДА Н.Вишинська, учнівська молодь району та інші чисельні гості. 

 

 

В рамках свята Почесними грамотами та подарунками нагороджено учнів шкіл - переможців районного конкурсу «Кращий вірш про рідний край». Також за творчий підхід до реалізації педагогічних завдань і вагомий внесок у розвиток талантів підростаючого покоління нагороджено вчителя української мови та літератури Бородянської ЗОШ I-III ст. № 1 В.Омельченко та методиста з питань дошкільної освіти методкабінету відділу освіти Бородянської РДА Г.Гарась.

До уваги гостей заходу було запропоновано презентацію цікавих сторінок історії смт Клавдієво-Тарасове та виставку дитячих малюнків. На завершення всі бажаючи взяли участь в екскурсії Бородянським краєзнавчим музеєм.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld