«Храм любові та болю»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.04.2017 05:53

 

26 квітня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий узяв участь в мітингу-реквіємі до 31-их роковин аварії на Чорнобильській АЕС.

В рамках заходу представлено літературно-музичну композицію «Храм любові та болю», підготовлену творчими працівниками Бородянського районного палацу культури імені Т.Г.Шевченка та учнівською молоддю. Під час емоційного театралізованого дійства глядачі поринули в атмосферу почуттів та трагічних подій життя переселенців із зони відчуження. Присутні на заході учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, колишні жителі відселених сіл, учнівська молодь та вся спільнота зі вдячністю аплодували талановитим поетичним виступам.

 

Керівники району та селища в особі голови Бородянської районної державної адміністрації О.Янкового, голови Бородянської районної ради Г.Єрка та голови Бородянської селищної ради О.Сахарука в другій частині мітингу відзначили почесними грамотами ветеранів-ліквідаторів. Окрему подяку вручено представникам Міжнародного благодійного фонду «Лінія життя дітей Чорнобиля» родині Джонів – Деніелу та Шарлот із Великобританії, які тривалий час опікуються родинами, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

Панахиду за загиблими ліквідаторами в рамках мітингу відслужив благочинний І Бородянського благочиння протоієрей отець Віктор (Талько).

На завершення мітингу-реквієму право першими запалити символічну свічу пам’яті на центральній площі Бородянки було надано батьку і сину Казбановим, ліквідатору і учаснику АТО. До них із лампадками приєдналась вся бородянська спільнота.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld