«Жінка – джерело любові»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.03.2017 06:59

 

7 березня керівники району на чолі з головою Бородянської районної державної адміністрації О.Янковим взяли участь в урочистостях з нагоди Міжнародного жіночого дня. Цього дня зі сцени палацу культури ім. Т.Г.Шевченка звучали привітання на адресу жіноцтва Бородянщини і всієї України від голови Бородянської районної ради Г.Єрка, першого заступника голови БРР О.Черкашина, голови Бородянської селищної ради О.Сахарука, голови Дружнянської сільської ради А.Федоренка. Кращих із кращих трудівниць, народних майстринь, педагогів, багатодітних матерів нагороджено почесними грамотами та подяками.

Як зазначив у виступі на святі очільник району О.Янковий, сучасна жінка, як і в давні часи, надихає чоловіків на звитяги та вчинки, надійно оберігає домашнє вогнище та водночас є громадсько активним і рівноправним членом суспільства.

 

В обширній концертній програмі своїх земляків вітали талановиті та самобутні виконавці С.Жукова, дует викладачів Бородянської музичної школи «Крилата пісня», народний ансамбль народної пісні «Криниченька», вокальний колектив «Бородянські візерунки», народний вокальний колектив «Любисток», народний аматорський танцювальний колектив «Криниченька» під керівництвом Т.Молодцевої та інші колоритні майстри сцени. На завершення урочистостей тривалими оплесками глядачі зустріли емоційний яскравий виступ лауреата Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дмитра Андрійця.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld