Бібліотека – інфоцентр та клуб за інтересами

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.12.2016 08:02

 

Таку ідею намагаються втілити у життя в бібліотеці Клавдієво-Тарасового, одній із найперших в Україні. Її запозичено з аналогічних  бібліотек – ресурсних центрів найбільш розвинених країн світу.  Відвідувачі такого центру матимуть змогу одержати не лише улюблену книгу, а й отримати  будь-яку інформацію, зі своїми дітьми прийняти участь у найрізноманітніших заходах, гуртках і тренінгах.

Потреба у такому багатопрофільному комплексному закладі для селища є дуже нагальною. Адже протягом десятиліть воно не має  будинку культури (згорів у 1988 році), а бібліотеку тимчасово розташували в місцевому дитсадку.

Майбутню бібліотеку-ресурсний центр планується розмістити у приміщенні колишньої аптеки, яке нещодавно передано на баланс відділу культури, національностей та релігій Бородянської райдержадміністрації. Вже замовлено проектно-кошторисну документацію з переобладнання приміщення. Після цього селищній раді доведеться віднайти кошти  на ремонтно-будівельні роботи. 

 

Обговоренню усіх цих питань й була присвячена зустріч керівництва Клавдієво-Тарасівської селищної ради, відділу культури, національностей та релігій Бородянської райдержадміністрації та громадськості селища.

 

 

На фото: координатор проекту "Бібліотека-Ресурсний Центр" Олена Волкова передає місцевій бібліотеці книжки і альбоми з народного мистецтва. Розповідають про майбутній сервісний центр селищний голова Михайло Скиба, його заступник Богдан Семків,  начальник  відділу культури, національностей та релігій Бородянської райдержадміністрації Наталія Вишинська.

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld