Урочисте закриття спортивного сезону-2016

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.12.2016 16:17

 

17 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий узяв участь у районних урочистостях із нагоди закриття спортивного сезону 2016 року, що відбулись у Бородянському районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка.

Відзначення кращих спортсменів Бородянщини відбулось за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, обласних депутатів, керівників сіл та селищ району.

 

Тривалими оплесками громада вітала кращих тренерів та кращих футболістів, борців, волейболістів, боксерів та представників інших видів спорту, які протягом року виборювали перемоги в змаганнях різних рівнів, гідно та результативно представляючи Бородянський район на теренах області, України і всього світу.

 

 

Звертаючись до нагороджених та всієї спільноти району, голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий зазначив, що розвиток фізичної культури та спорту має бути одним із чільних напрямків роботи влади та місцях, надавати йому належну підтримку означає формувати здорову та перспективну громаду, а тобто – здорову та ефективну і дієву націю.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld