«Хай розцвітають усмішки дитячі!»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.06.2015 14:49

 

1 червня в Бородянці відбулись урочистості на честь Міжнародного дня захисту дітей під яскравим девізом-побажанням «Хай розцвітають усмішки дитячі!». Маленькі бородянці та школярі з батьками та друзями дружніми оплесками зустріли привітання, зокрема, голови Бородянської райдержадміністрації О.Янкового, голови Бородянської районної ради В.Предка, депутата Київської обласної ради Г.Єрка, помічника народного депутата Верховної Ради України Я.Москаленка Галини Єрко та почесних гостей. Духовне благословення висловив дітям благочинний І Бородянського благочиння отець Віктор (Талько). Означений захід організовано завдяки тісній і плідній співпраці апарату, відділів та служб райдержадміністрації, таких як служба у справах дітей та сім’ї, відділ освіти та відділ культури, з Бородянською районною та селищною радою, громадськими та партійними організаціями району.

 

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації О.Янковий подякував батькам за прекрасне, допитливе, розумне, творче підростаюче покоління та наголосив, що влада району робитиме максимально можливе для інтелектуального, творчого та спортивного розвитку дітей.

В рамках свята нагороджено юних бородянців, чиї непересічні досягнення та успіхи  прославляють нашу маленьку та велику Батьківщину далеко за її межами. Поміж них вихованці Бородянського районного центру дитячої та юнацької творчості Діана Вітьман, Данило Мельніченко, Вероніка Бурмістрова, Катерина Косенко, Марина Волевач, Іван Вишневський та Анетта Шишко, Назарій Шпак, Марина Батурко, Дарина Чорна. Також відзначено дорослих представників бородянської громади, що подають землякам приклад дієвої небайдужості та активної громадянської позиції, особливо в підтримці всіх питань, що стосуються дітей та підлітків.

Справжньою окрасою урочистостей стали виступи дитячих співочих та танцювальних колективів, а також вихованців студії бойових мистецтв В.Семиряжка. Для малечі та підлітків працювали чисельні майстер-класи, де всі бажаючі могли отримати певні навички з різних технік образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва. Їх провели керівники гуртків "Юний художник" А.Дмитрієва, "Умілі руки" – І.Мілевська,  "Мистецький колаж" – О.Калінчук. Цікавою та вражаючою була презентація Клавдіївської студії пісочної анімації під керівництвом В. Рощупкіної та кулінарний майстер-клас від С.Мисника - шеф-кухаря кафе «Авеню», що відбувся за підтримки громадської організації «Громадський рух «Єдність».

І головне – дорослим вдалось подарувати дітям гарний настрій та щирі усмішки.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld