Оргкомітет із підготовки до Міжнародного дня захисту дітей

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.05.2015 06:09

 

25 травня відбулось робоче (виїзне) засідання оргкомітету з підготовки до відзначення в районі Міжнародного дня захисту дітей. Участь в обговоренні урочистостей взяли голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий, керівник апарату райдержадміністрації Л.Болясов, начальник служби у справах сімї, дітей та молоді Л.Стасенко, начальник відділу культури та туризму Н.Вишинська, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Мельниченко, керівники та представники районних служб та установ, Бородянської селищної ради, громадських організацій.

 

За результатом обговорення було прийнято рішення перенести районний захід до Міжнародного дня захисту дітей зі стадіону, де попередньо планувалось проводити, на центральну площу смт Бородянки біля Палацу культури. Начальник служби у справах сім’ї, дітей та молоді Л.Стасенко поінформувала щодо запропонованих для проведення у рамках заходу майстер класів, які проводитиме Центр СПРН «Довір’я» та Бородянський районний центр позашкільного виховання,  щодо подарунків для дітей району у вигляді безкоштовного морозива від Бородянської селищної ради. Директор районного палацу культури Н.Бузовецька доповіла про проведення в рамках урочистостей концерту  дитячих колективів. Присутні також обговорили нагородження талановитих дітей Бородянщини, спортивні змагання дошкільнят та інші нюанси проведення заходу.

Підсумовуючи результати зустрічі, голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий звернув увагу всіх на відсутність в селищі і району належних місць відпочинку для дітей та молоді, особливо це важливо під час літніх канікул.

-                     Ми всі гуртом повинні звернути серйозну увагу на активний відпочинок дітей, - підкреслив голова райдержадміністрації. – потрібно спільно з громадою розробити програму зайнятості і фізичного розвитку дітей.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld