Засідання оргкомітету з питань підготовки проведення урочистостей до Дня захисту дітей

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.05.2015 07:14

 

19 травня керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Л.Болясов  провів засідання оргкомітету з питань підготовки проведення урочистостей до Дня захисту дітей. 

 

На засіданні були присутні начальник відділу освіти РДА В.Кухар, начальник служби у справах дітей Бородянської райдержадміністрації Л.Стасенко, завідувач сектору сім’ї та оздоровлення служби у справах дітей та сім’ї РДА Н.Шандренко, головий спеціаліст з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків з громадськістю апарату РДА О.Балан, директор Бородянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Мельниченко, директор районного Центру дитячої та юнацької творчості Н.Двораківська, директор районного Палацу культури ім. Т.Г.Шевченка Н.Бузовецька, спеціаліст Бородянської селищної ради Т.Вишняк,  директор КП БСР «Бородянське УЖКГ» Ю.Патока, соціальні педагоги Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації та інформування населення щодо наслідків аварії на Чорнобильській АЕС «Довір’я» О.Мажуга та Н.Марковська, представник Бородянської районної організації ПП «Батьківщина» А.Дідковська.

 

 

       Під час наради було проаналізовано перспективний сценарій та план свята, закріплено відповідальних осіб по окремих ділянках підготовки урочистостей, обговорено існуючі проблемні моменти. Присутні висловили своє бачення щодо належного відзначення в районі Дня захисту дітей в районі. Керівник апарату БРДА Л.Болясов наголосив, що всім потрібно докласти максимум зусиль, аби наші діти отримали задоволення від святкування. 

       За результатами засідання прийнято відповідні рішення, зокрема, провести заходи 2 червня на футбольному полі біля стадіону «Борекс», та надано ряд доручень.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld