Засідання оргкомітету з підготовки до відзначення в районі 70-річниці Перемоги

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.04.2015 13:33


22 квітня  голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий за участі голови Бородянської районної ради В.Предка, в.о. першого заступника голови Бородянської РДА Л.Болясова провів засідання оргкомітету з підготовки до відзначення в районі 70-річниці Перемоги. В засіданні взяли участь керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, керівники громадських організацій району, представники ЗМІ.

 

Голова райдержадміністрації О.Янковий у своєму виступі акцентував увагу присутніх на тому, що зазначені урочисті заходи не є політичною акцією, а є яскравим показником нашого ставлення до пам’яті про героїчне історичне минуле України, про доблесну перемогу над нацизмом спільно з усіма європейськими народами, звернувся до керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ із наполегливим проханням належним чином і на високому рівні провести в районі урочисті заходи до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

 

 

На засіданні виступила начальник відділу культури Н.Вишинська, що презентувала попередній план урочистостей в Бородянці та селах і селищах району. Після обговорення прийнято рішення звернутись до релігійних організацій району щодо проведення 8 травня в храмах поминальних молебнів за загиблими у Другій світовій війні  та під час антитерористичної операції на Сході України. 9 травня в Бородянці відбудуться районні заходи, що складатимуться зі святкової ходи, урочистого мітингу, покладання квітів, «польової кухні» для ветеранів та всіх бажаючих, конкурсу малюнків на асфальті та концертної програми.

Начальник відділу освіти В.Кухар повідомила, що напередодні свята у школах району відбудуться тематичні уроки, зустрічі, виховні години, в бібліотеках буде розгорнуто виставки книг зазначеної тематики.

У своєму виступі керівник громадської організації «Нова хвиля» Р.Скуратівський анонсував акцію «Таксі для ветерана» (5 безкоштовних поїздок) та запросив усіх бажаючих 9 та 10 травня на турнір із волейболу «Переможний м’яч», присвячений Дню Перемоги. Керівник громадської організації «Громадський рух Єдність» Г.Єрко внесла пропозицію в рамках урочистих заходів на 9 Травня відзначити воїнів АТО та запропонувала допомогу в організації святкового концерту.

На оргкомітеті керівники соціальних служб району прозвітували, що всі соціальні допомоги та пенсії будуть виплачені за графіком та в повному обсязі як учасникам бойових дій та іншим категоріям, до них прирівняним, зокрема, учасникам АТО.

Напередодні 5 травня буде проведено районну дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру "Сокіл" та 7 травня Конкурс фоторобіт "Меморіальні пам’ятки та комплекси нашого району" і районний конкурс малюнків "Незабутній День Перемоги",  організовані Бородянським РЦДЮТ.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення та надано ряд доручень.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld