Вшановуємо Великого Кобзаря

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.03.2015 06:57

 

10 березня спільнота Бородянщини вшановувала Великого Кобзаря України – Тараса Григоровича Шевченка. Шевченківські дні на теренах району пройшли в школах та дошкільних навчальних закладах, ліцеї та коледжі, бібліотеках і закладах культури сіл і селищ.

Урочистий захід «Свіча запалена від серця» відбувся цього дня на центральній площі Бородянки, що носить ім’я великого українського поета. Участь в урочистостях узяли перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації Ю.Хоменко, заступник голови Бородянської районної ради В.Воробйов, керівник апарату БРДА Л.Болясов, представники громади району, ветерани, представники ЗМІ.

 

Піднесеними поетичними рядками присутні згадали пророка і генія України, чиї слова не втрачають своєї актуальності і підтримують наш народ у важкі часи випробувань. Всі добре пам’ятають, як цитував Шевченка один із героїв Небесної Сотні Сергій Нигоян: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!»

 

 

 

 На завершення урочистостей представники керівництва району та громади поклали квіти до підніжжя пам’ятника Т.Г.Шевченку на знак безмежної поваги до Великого Кобзаря.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld