Відділ культури, національностей та релігій
Фестиваль книги "Букфест" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.03.2017 06:16

 

 

25 березня в районному палаці культури вперше відбувся фестиваль книги "Букфест" на який з міста Києва і  районів Київської області завітали десятки відомих письменнників і видавництв, включно з керівництвом СПУ та редакцією газети "Літературна Україна". Фестиваль доповнили виставки виробів народних майстрів, майстер-класів для дітей і концерт художньої самодіяльності народних колективів  району та смт Макарова.   

 

 
Урочистості з нагоди 30-ї річниці Бородянської районної організації ветеранів України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.03.2017 05:51

 

24 березня в районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка відбулись урочистості з нагоди святкування 30-ї річниці Бородянської районної організації ветеранів України. На свято до ветеранів із привітаннями та щирими побажаннями завітали заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко, голова Бородянської районної ради Г. Єрко,  голова Київської обласної організації ветеранів України М. Томашов, депутат Київської обласної ради Г. Єрко, голова Бородянської селищної ради О.Сахарук, директор Бородянського центру зайнятості С.Колосовський, Благочинний І Бородянського благочиння протоієрей отець Віктор (Талько), представники громади та ЗМІ.

Обновлено ( 28.03.2017 05:55 )
Читати далі...
 
«Жінка – джерело любові» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.03.2017 06:59

 

7 березня керівники району на чолі з головою Бородянської районної державної адміністрації О.Янковим взяли участь в урочистостях з нагоди Міжнародного жіночого дня. Цього дня зі сцени палацу культури ім. Т.Г.Шевченка звучали привітання на адресу жіноцтва Бородянщини і всієї України від голови Бородянської районної ради Г.Єрка, першого заступника голови БРР О.Черкашина, голови Бородянської селищної ради О.Сахарука, голови Дружнянської сільської ради А.Федоренка. Кращих із кращих трудівниць, народних майстринь, педагогів, багатодітних матерів нагороджено почесними грамотами та подяками.

Як зазначив у виступі на святі очільник району О.Янковий, сучасна жінка, як і в давні часи, надихає чоловіків на звитяги та вчинки, надійно оберігає домашнє вогнище та водночас є громадсько активним і рівноправним членом суспільства.

Обновлено ( 10.03.2017 07:03 )
Читати далі...
 
"Ми чуємо тебе, Кобзарю, скрізь століття..." PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.02.2017 10:32

 

16 лютого в Бородянському районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка відбувся традиційний конкурс читців "Ми чуємо тебе, Кобзарю, скрізь століття...".

 

В конкурсі взяли участь представники 
майже усіх шкіл району та їхні вчителі. Трагічні рядки віршів поета
та таких сучасних авторів як Ліна Костенко і Висиль Симоненко
звучали в унісон із тим складним часом, у якому перебуває наша
країна. 

Обновлено ( 25.02.2017 10:37 )
Читати далі...
 
Засідання оргкомітету з відзначення 85-річниці Київщини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.02.2017 07:09

 

10 лютого голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів чергове засідання оргкомітету з підготовки до відзначення 85-річниці Київщини. Участь у засіданні, зокрема, взяли перший заступник голови Бородянської РДА В.Барчан, заступник голови РДА В.Корнієнко, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Ю.Самсонова, начальник відділу культури, національностей і релігій РДА Н.Вишинська, начальник відділу внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина, голова Бородянської селищної ради О.Сахарук.

Обновлено ( 13.02.2017 07:10 )
Читати далі...
 


Сторінка 1 із 18

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld