Відділ культури, національностей та релігій
Засідання оргкомітету по проведенню урочистостей із нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.08.2018 06:10

 

 

9 серпня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка провів засідання оргкомітету з питань організації та підготовки до відзначення в районі Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Читати далі...
 
«Пісня єднає друзів» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.06.2018 06:16

 

 

24 червня в Немішаєвому відбувся вже традиційний фестиваль народної і авторської пісні «Пісня єднає друзів». Цього року свої творчі доробки представляли 14 колективів з усієї України.

Привітати майстрів співу на фестиваль прибули голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Наталія Вишинська, депутати Київської обласної ради Денис Борисенко та Сергій Федорченко, селищний голова Немішаєвого Сергій Замідра, чисельні шанувальники фестивалю, представники ЗМІ.

Фестиваль проходить за ініціативи талановитого композитора та автора пісень, заслуженого діяча мистецтв України Миколи Куценка, за підтримки Бородянської районної ради, селищної ради Немішаєвого та обласних депутатів.

 


 
Команда Бородянського району взяла участь у Спартакіаді серед державних службовців PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.06.2018 07:00

 

 

9 червня відбулась фінальна частина змагань другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області. На центральному стадіоні “Чемпіон” у місті Ірпінь відкрили спартакіаду серед державних службовців Київщини збірні команди зі 25 райдержадміністрацій Київської області. Змагання проводилися з таких видів спорту як волейбол, футбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Читати далі...
 
Робоча нарада з питань підготовки відзначення Дня медичного працівника PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.06.2018 06:57

 

 

7 червня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко провів робочу нараду з питань організації та проведення урочистостей до Дня медичного працівника за участі головного лікаря КЗ БРР «ЦРЛ» Ігоря Чебишева, головного лікаря «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Миколи Бовсуновського, начальника відділу культури, національностей та релігій РДА Наталії Вишинської, начальника організаційного відділу апарату РДА Оксани Павленко.

Читати далі...
 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.05.2018 06:45

 

 

30 травня т.в.о. голои Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко провів робочу нараду з питань підготовки проведення районних урочистостей до Міжнародного Дня захисту дітей. Участь у нараді взяли голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Лариса Стасенко, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї РДА Наталія Шандренко, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан, директор Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення Людмила Бойко, представники галузі культури та спорту.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 26
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld