Відділ культури, національностей та релігій
Засідання оргкомітету по відзначенню Дня Збройних Сил України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.12.2019 06:57

 

3 грудня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів засідання оргкомітету по організації відзначення в районі Дня Збройних Сил України. Участь у роботі оргкомітету взяли голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, заступник голови райдержадміністрації  Валентин Корнієнко, заступник голови райради Олексій Черкашин, голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, т.в.о. начальника відділу культури, національностей та релігій РДА  Максим Горай, т.в.о. військового комісара Сергій Півень та інш.

Читати далі...
 
Мітинг скорботи і пам’яті у Бородянці PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.11.2019 07:13

 

 


22 листопада громада Бородянського району в скорботі вшанувала пам'ять мільйонів українців, знищених тоталітарним режимом у трагічні роки голодомору 1932-33 років. 

Запалити свічу та покласти квіти до символічного Дзвону пам’яті на Михайлівській площі прийшли керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, представники громадськості та ЗМІ.

Читати далі...
 
До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.11.2019 06:33

 

 

8 листопада заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко спільно з головою районної ради Георгієм Єрком був присутнім на виїзних урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. На заході також були голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук та його заступниця Ольга Михальова, керівники галузі, народних ансамблів співу і танцю.

Читати далі...
 
«Козацькі бувальщини» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.10.2019 07:17

 17 жовтня в малому залі районного палацу культури відбулася зустріч школярів Бородянки з автором історичних поем для дітей «Козацькі бувальщини» Павлом Браницьким. Гість розповів присутнім про маловідомі, але цікаві факти, зі славної минувшини нашого народу та заспівав з усіма бажаючими кілька пісень зі своєї книжки.

Десять примірників книжки   «Козацькі бувальщини», придбаних за сприяння депутата обласної ради Галини Єрко,  було передано для розповсюдження по бібліотекам.   

 

Читати далі...
 
Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.10.2019 06:25

 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади Бородянської районної державної адміністрації

 


 

 

 

УМОВИ
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади категорії «Б» 

начальника відділу культури, національностей та релігій

Бородянської районної державної адміністрації в Київській області

 

 

 

Розпорядження № 98-К

 


Сторінка 1 із 35
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld