Відділ культури, національностей та релігій
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.08.2017 09:39

 

16 серпня керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Л.Болясов провів робочу нараду з начальниками управлінь та відділів РДА. В рамках наради обговорено питання виконавчої дисципліни, ефективного виконання доручень керівництва Київської облдержадміністрації та голови Бородянської РДА, співучасть у плануванні роботи керівництва райдержадміністрації.

 

Як підкреслив керівник апарату Л.Болясов, професіоналізм, ініціативність, сучасний погляд на існуючі проблемні питання, дотримання Правил етичної поведінки 
державних службовців
мають бути засадами щоденної діяльності керівників і фахівців держадміністрації.

Читати далі...
 
Засідання оргкомітету PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.08.2017 20:46

 

3 серпня голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов провів чергове засідання оргкомітету з питань організації та підготовки до відзначення в районі Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України за участі першого заступника голови РДА В.Барчана, заступника голови РДА В.Корнієнка, керуючої справами виконавчого апарату Бородянської районної ради А.Ніколаєнко, керівників управлінь, відділів та служб РДА, представників ЗМІ.

Обновлено ( 04.08.2017 20:48 )
Читати далі...
 
Засідання оргкомітету по проведенню урочистостей із нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.07.2017 06:42

 

24 липня голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов провів засідання оргкомітету з організації та підготовки відзначення в районі Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України за участі голови Бородянської районної ради Г.Єрка, першого заступника голови РДА В.Барчана, заступника голови РДА В.Корнієнка, керівника апарату РДА Л.Болясова, депутата КОР Г.Єрко, керівників управлінь, відділів та служб РДА, представників ЗМІ.

Обновлено ( 26.07.2017 06:44 )
Читати далі...
 
Презентація книги PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.07.2017 21:41

 

20 липня заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко спільно з головою Бородянської районної ради Г.Єрком був присутнім на презентації книги О.Верховця «Віддать все хочу, люди, вам». Подія відбулась у Бородянському районному палаці культури ім. Т.Г.Шевченка. На заході також були присутні селищний голова Бородянки О.Сахарук, благочинний І Бородянського благочиння протоієрей отець Віктор (Талько), чисельні представники громади району, представники ЗМІ.

Обновлено ( 20.07.2017 21:44 )
Читати далі...
 
До уваги жителів району! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.07.2017 07:31

 

З 25 по 30 липня Державний архів Київської області, архівний сектор та відділ культури, національностей та релігій Бородянської районної державної адміністрації у приміщенні Бородянського районного палацу культури ім. Т. Г. Шевченка ( смт Бородянка, вул. Паркова, 1-а) презентують

виставку «Героїчне і трагічне в історії Київської області. Літопис подій», яка висвітлює історію Київщини від часу її утворення до початку XXI століття.

         Експозиція пропонує громаді широкий огляд документів з історії Київщини до Дня Незалежності України та 85-річчя утворення Київської області.

 

         Для ознайомлення з виставкою  пропонуємо повідомити за тел. (04577) 5-11-41, 5-15-50.

Обновлено ( 18.07.2017 07:32 )
 


Сторінка 1 із 23

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld