Відділ культури, національностей та релігій
«Живе під сонцем України Шевченкове слово» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.03.2020 07:31

 

 

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй памяті і з великою любовю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке імя і в нашого народу – це Тарас Григорович Шевченко. З особливим трепетом працівники бібліотек спільно зі своїми читачами готуються до Шевченківських днів, а в нинішньому році ще й вирішили долучитися до Всеукраїнського марафону дитячого читання «Єднаймо душі словом Кобзаря», ініційованого Національною бібліотекою України для дітей.

Читати далі...
 
«Весна надії, радості, любові» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.03.2020 07:12

 

 

Креативно, весело й цікаво проводить своє дозвілля молодь у Новій Буді. Напередодні міжнародного жіночого дня 8 березня хлопці та дівчата зібрались у місцевій бібліотеці на літературно-розважальне свято «Весна надії, радості, любові». Зустріч молоді проходила у форматі телевізійної гри «Хто зверху?» і мала на меті сприяти інтелектуальному розвитку особистості, згуртуванню юних новобудців задля спільного проведення дозвілля.

Ведучою конкурсної програми була читачка бібліотеки Віра Пилипенко. У змаганнях взяли участь дві команди – команда хлопців та команда дівчат.   Щоб перемогти, дівчатам довелося запитати себе: що вони знають про протилежну стать? Хлопці, в свою чергу, повинні були зробити те ж саме щодо дівчат. Конкурсні завдання передбачали добрі знання української та світової літератури,   кмітливість, фізичну вправність та спритність. Своєрідна дуель  між командами була поділена на раунди, що складалися з бліцопитувань, різних конкурсів та змагальних ігор.

Справедливе журі у складі Галини Недогибченко, завідуючої книгозбірні  Марії Ольгашко та Ірини Міхлевської, читачок закладу, визначило переможця.  Але головним переможцем святкового заходу був чудовий настрій, дружнє спілкування і позитив! Наприкінці заходу дівчат очікував від опонентів гри сюрприз - квіти.

Спільними зусиллями завідуючої, активу бібліотеки та читачів юнацького віку  в Новобудській бібліотеці-філії Бородянської РЦБС в цей день було створено  всі умови для розвитку особистості. Через атмосферу добра, дружби, гумору, котрі панували під час конкурсних змагань, був забезпечений гарний емоційний настрій усім присутнім.

 

 
На Бородянщині вшанували Тараса Шевченка PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.03.2020 07:31

 

 

10 березня на теренах Бородянщини вшанували піднесеними словами промов на урочистостях та мітингах геніального поета і видатного борця за незалежність та волю українського народу Тараса Шевченка.

У Бородянці т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан спільно із заступником голови районної ради Олексієм Черкашиним, керівником апарату райдержадміністрації Леонідом Болясовим та заступником голови Бородянської ОТГ Ольгою Михальовою  від імені громади району поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю та звернулись до учасників заходу зі щирими словами шанування вагомого внеску поета в становлення нашої вільної демократичної держави.

Читати далі...
 
Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.03.2020 06:47

 

 

6 березня  в Бородянському районному палаці культури імені Тараса Шевченка відбулись урочистості  приурочені до Міжнародного жіночого дня. 

Привітати жіноцтво Бородянщини на свято завітали т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов, голова районної ради Георгій Єрко, заступник голови райради Олексій Черкашин, селищний голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, депутат Київської обласної ради Сергій Федорченко, селищний депутат Бородянської ОТГ Павло Остапченко та інші почесні гості.  

Читати далі...
 
Засідання оргкомітету з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.03.2020 09:09

 

 

3 березня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов провів засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення урочистостей з нагоди Міжнародного жіночого дня. 

            Під час засідання відбулось обговорення сценарного плану проведення зазначеного свята. Присутніми також узгоджено алгоритм взаємодії усіх відповідних служб та установ району з питань забезпечення правопорядку, протипожежної безпеки, надання в разі потреби медичної допомоги, тощо.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 40
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld