До Міжнародного дня людей з інвалідністю

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.12.2019 06:47

 

3 грудня заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко спільно зі заступником голови районної ради Олексієм Черкашиним узяв участь у районному заході Територіального центру соціального обслуговування, приуроченому до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Серед почесних гостей також були заступник голови Бородянської ОТГ Ольга Михальова, начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко, ветерани праці, представники ЗМІ.

 

Звертаючись до присутніх, Валентин Корнієнко зазначив, що ставлення суспільства до людей із обмеженими фізичними можливостями наочно демонструє рівень цивілізованості держави. В сучасному світі такі люди нарівні з іншими є ефективними  громадянами, прекрасними фахівцями різних напрямків, соціально активними.

Цього дня у виступах гостей прозвучало багато приємних та щирих слів, теплих побажань здоров’я, наснаги, енергії та оптимізму, в доповнення до яких від райдержадміністрації, районної та селищної ради вручено відзнаки та цінні подарунки. Творчим талановитим подарунком також стали виступи аматорського колективу  «Надвечір’я» під керівництвом Олега Лича та інших яскравих майстрів слова й співу.

 

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld