Урочистості в Бородянці до Дня працівника соціальної сфери

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.11.2019 07:18

 

 

31 жовтня в Бородянському районному палаці культури імені Тараса Шевченка пройшли урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери, який відзначатиметься 3 листопада. На святі було присутнє керівництво району та місцевого самоврядування на чолі з т.в.о. голови районної державної адміністрації Віктором Барчаном, заступником голови районної ради Олексієм Черкашиним, керівником апарату райдержадміністрації Леонідом Болясовим та заступником селищного голови Бородянської ОТГ Ольгою Михальовою та інші почесні гості.

 

 

У своєму виступі Віктор Барчан підкреслив вагому благородну місію, яку здійснюють працівники соціальної сфери в своїй щоденній праці, втілюючи державну політику захисту найбільш незахищених та знедолених верств населення. Цього дня спільно з Олексієм Черкашиним ним відзначено ряд спеціалістів та керівників різного рівня управління соціального захисту населення РДА, Територіального центру соціального обслуговування, Центру соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я» та інших установ і служб району.

Начальник УСЗН РДА Олена Боженко привітала колег із прийдешнім професійним святом і, зокрема, вручила Подяку департаменту соціального захисту Київської обласної державної адміністрації головному спеціалісту відділу з питань Чорнобильської катастрофи та трудових відносин УСЗН РДА Оксані Кошовій.

Беззаперечною окрасою урочистостей стали виступи знаних на Бородянщині майстринь співу ансамблів «Любисток» та «Бородянські візерунки».

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld