Робоча зустріч із перевізниками району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.12.2018 06:39

 

 

19 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник провів робочу зустріч із питання надання перевізниками району послуг учасникам бойових дій.

Участь у засіданні взяли голова Бородянської районної ради Георгій Єрко,  заступник голови РДА Валентин Корнієнко, начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Юлія Самсонова, голова ГО «Всеукраїнське об’єднання «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь» Віктор Колесніков, голова ГО «Українська спілка ветеранів Афганістану» (воїнів – інтернаціоналістів) Олександр Герасименко, директор ТОВ «СОВ-ТРАНС» Наталія Снігур, директор ТОВ «ОБЛТРАНС» Олександр Шемідько, директор ПП «Сталкер» Микола Грошев, представники зазначених громадських організацій.

 

Під час зустрічі обговорено звернення представників ГО «Всеукраїнське об’єднання «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь» щодо неналежної якості обслуговування учасників АТО, зокрема, водієм ПП «Сталкер» та озвучено інші проблемні питання, пов’язані з наданням послуг при автотранспортом пільговим категоріям населення.

 

 

Голова райдержадміністрації Вадим Чередник у своєму слові наголосив на неприпустимості, непрофесійної поведінки водіїв, прояви неповаги, особливо до людей, які захищали нашу Батьківщину і беззаперечно мають право на шанобливе та толерантне ставлення. Він зазначив, що, незважаючи на будь-які обставини, є відповідний Закон України, який захищає права учасників бойових дій, і ми маємо його дотримуватися. А директори організацій перевізників повинні докласти усіх можливих зусиль для уникнення подібних випадків у подальшому та на належному рівні проводити роботу з водіями щодо культури і етики, насамперед, їхньої вихованості та ввічливості.

За підсумками обговорення керівництво району закликало учасників зустрічі до взаєморозуміння. Водій, учасник конфліктної ситуації, вибачився за свою поведінку. Усі присутні погодились, що конфлікт вичерпано.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld