Голова райдержадміністрації Вадим Чередник продовжив об’їзд сіл та селищ району

Печать
Автор: Administrator   
15.12.2018 08:26

 

 

13 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник продовжив об’їзд сіл та селищ району. В робочій поїздці очільника району супроводжували начальник управління фінансів райдержадміністрації Наталія Остапченко, начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина.

 

 

Під час візиту до Загалець голова адміністрації Вадим Чередник провів зустріч із сільським головою Валентиною Буряк, яка поінформувала щодо досягнень та проблемних питань на її підвідомчій території. Мова йшла, зокрема, про продовження ремонту Опорного загальноосвітнього навчального закладу Загальцівське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок", про наповнення бюджету села, децентралізаційні процеси та інш. Вадим Чередник цього дня відвідав НВО, де оглянув клас для інклюзії та початкові класи,  обладнані для навчання в умовах Нової української школи, а також сільську амбулаторію первинної медико-санітарної допомоги.

У Пісківці голова адміністрації Вадим Чередник зустрівся з селищним головою Пісківської ОТГ Анатолієм Рудніченко, членами виконкому, депутатами та представниками громади. Оскільки в рамках реформи децентралізації зазначена громада є натепер єдиною на теренах Бородянщини, то керівника району щонайперше цікавили зміни, які тут відбулись за 3 роки, що минули з часу виборів. Виступ Анатолія Рудніченка базувався на ряді наріжних цифр наповнення бюджету. Ним поінформовано присутніх щодо здійснених капітальних ремонтів, енергоефективних заходів у закладах освіти, відкриття інклюзивно-ресурсного кабінету, втілення медичної реформи, створення КП «Пісківська варта», встановлення камер відеоспостереження. Крім цього селищний голова зупинився на важливих запланованих та розпочатих інвестиційних проектах, таких як будівництво другої амбулаторії ПМСД, відкриття супермаркету «Фора», переведення закладів освіти на альтернативне паливо, побудову ЦНАПу. Представники громади у виступах висловили діючому Пісківському голові ряд критичних зауважень стосовно дотримання регламентних норм при проведенні сесій, непрозоре використання коштів, тощо.

Підсумовуючи дискусію, голова адміністрації Вадим Чередник закликав керівництво та представників громади Пісківки знайти порозуміння, не роз’єднуватись, а навпаки – об’єднатися навколо вирішення найбільш гострих соціальних питань у рамках чинного законодавства України.