Робоча зустріч щодо перевезення автотранспортом пільгових категорій пасажирів

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.02.2018 07:56

 

21 лютого т.в.о. голови адміністрації Валентин Корнієнко провів робочу зустріч із питання перевезення автотранспортом пільгових категорій пасажирів. Участь в зустрічі взяли перший заступник голови РДА Віктор Барчан, начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко, в.о. начальника управління фінансів РДА Олена Дерун, голови сіл та селищ – Микуличів, Бабинець та Клавдієва-Тарасового, ЗМІ.

 

Зустріч було організовано за ініціативи директора ТОВ «СОВ-ТРАНС» Наталії Снігур, оскільки існує ряд фінансових та технічно-організаційних питань, які потребують нагального вирішення у наданні послуг пільговим категоріям громадян зазначених громад.

 

 

В рамках обговорення т.в.о. голови адміністрації Валентин Корнієнко зосередив увагу присутніх на конкретних проблемних аспектах надання цього виду послуг у зв’язку зі втіленням на маршрутах індивідуального обліку пасажирів. Зокрема, житель Бабинець, наприклад, має карту обліку і безкоштовно (за рахунок коштів селищного бюджету) буде здійснювати поїздку до Бородянки. Тоді як по Бородянці він уже так проїхати не зможе. Яким чином вести облік поїздок у межах свого селища Бородянській селищній раді?

На нагальну потребу доопрацювати алгоритм дій наголосив також перший заступник голови РДА Віктор Барчан. Начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко підкреслила, що влада району та керівники місцевого самоврядування мають опікуватися в першу чергу незахищеними верствами громадян, тож треба йти до людей і роз’яснювати їм нововведення.

За результатами зустрічі вирішено провести додаткові консультації щодо багатовекторного обліку пасажирів і технічних можливостей цього, відпрацювати ретельно алгоритм та активізувати роботу на місцях за допомогою депутатського корпусу.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld