Розширена нарада з головами сільських та селищних рад району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.07.2017 07:07

 

11 липня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов провів розширену робочу нараду з головами сільських та селищних рад району за участі керівництва Бородянської райдержадміністрації. На порядку денному розглянуто питання про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування зі змінами, внесеними згідно з Постановами КМ остання з яких №300 від 26.04.2017р.; про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива зі змінами, внесеними згідно з Постановами КМ остання з яких № 300 (300-2017-п ) від 26.04.2017р.; про Закон України "Про статус ветеранів війни,гарантій їх соціального захисту від 22.10.1993 зі змінами; про Постанову  КМУ 19 жовтня 2016 № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цінність України: Постанова № 200, №221 від 31.03.2015 р.»; про виконання Програми зайнятості населення та співпраця з сільськими, селищними радами щодо працевлаштування квотної категорії громадян та проведення громадських та тимчасових робіт; про проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в населених пунктах району спільно з керівництвом Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області; про Указ Президента України від 15.05.2017 № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"» та відповідними обмеженнями у використанні ПО та інтернет-ресурсів.

 

Відкриваючи нараду, очільник району А.Анісімов поінформував присутніх щодо розпочатого об’їзду сіл та селищ, в ході якого відбувається обговорення найбільш нагальних та значущих питань життєдіяльності та перспективного розвитку кожного населеного пункту та громади в цілому. Голова адміністрації також підкреслив, що якість надання послуг всіма службами району має широке соціальне значення, оскільки певним чином формує ставлення громадян до всіх гілок влади та їхню громадянську позицію.

 

 

У виступі з перших соціально гострих питань порядку денного начальник управління соціального захисту населення Бородянської РДА О.Боженко зосередила увагу керівників та представників органів місцевого самоврядування, районних служб та установ на ефективній співпраці, зокрема, щодо вчасного надання відповідей на запити УСЗН (вимога законодавства – 10 календарних днів), оскільки це безпосередньо впливає на терміни нарахування субсидій і формує позитивну або негативну думку громадян щодо цього. Як зазначила О.Боженко, в районі наразі біля 7 тисяч субсидіантів, стосовно яких управлінням направлено біля 35 тисяч запитів, в т.ч. до сільських та селищних рад. Також направлено списки громадян, які мають отримати  монетизовану частину субсидії (зекономлені на опаленні кошти), розпочато збір заяв на тверде паливо. Окремо начальник управління зупинилась на соціальному захисті учасників бойових дій та інвалідів війни, закликавши керівників на місцях більше приділяти увагу цій категорії осіб, здійснювати відповідний квартирний облік у сільських радах та тримати на контролі отримання цими  громадянами ряду передбачених законодавством України пільг.

У своєму виступі директор Бородянського районного центру зайнятості С.Колосовський запропонував керівникам на місцях активніше залучати людей до  громадських робіт та поінформував, що натепер в районі є актуальними 146 вакансій.

Головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації І.Крицька виступила щодо громадських слухань із питань охорони громадського порядку та публічної безпеки та повторно ознайомила керівників органів місцевого самоврядування з відповідним графіком, який було раніше опубліковано на офіційному сайті райдержадміністрації.

По питанню кібербезпеки та дотриманню вимог Указу Президента України від 15.05.2017 № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"» і відповідними обмеженнями у використанні програмного забезпечення та інтернет-ресурсів на розширеній нараді доповіла начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина.

Підсумовуючи виступи, голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов закликав  голів сільських та селищних рад активізувати співпрацю зі ЗМІ, зокрема, з районною газетою «Вперед», аби спільно поліпшити поінформованість громади щодо сучасного стану та перспектив соціально-економічного та культурного розвитку Бородянського району.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld