Голова райдержадміністрації О.Янковий відвідав Бабинці, Нове Залісся та Небрат

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.03.2017 23:46

 

9 березня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий  продовжив щорічний об’їзд району, відвідавши з робочим візитом Бабинці, Нове Залісся та Небрат. У поїздці очільника району супроводжували начальник управління фінансів РДА Н.Остапченко, начальник відділу соціальних інспекторів управління соціального захисту населення РДА Т.Горбаченко, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА О.Балан.

 

Під час поїздки О.Янковий зустрівся з керівниками органів місцевого самоврядування, представниками депутатського корпусу та виконкомів, представниками громади. В кожному населеному пункті обговорено існуючі проблемні питання, зокрема, щодо наповнення місцевих бюджетів, благоустрою, асфальтування доріг, водопостачання, економічну та загальну ситуацію на підвідомчій території, перспективи розвитку, тощо.            

 

 

Голова райдержадміністрації О.Янковий  під час зустрічей надавав вичерпні відповіді та консультації з кожного питання, яке виникало. Так, громадою  Бабинець висловлено турботу з питання призупинення  розчистки ставка в селищі. У Новому Заліссі під час конструктивного діалогу з громадою очільник району представив власне бачення алгоритму дій щодо пришвидшення вирішення питання з функціонуванням полігону твердих відходів на їх території. Голова Небратської сільської ради І.Яременко проінформувала про здобутки у питанні соціального захисту дітей.

 

 

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld