Урочистості до Дня працівника соціальної сфери

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.11.2016 15:25

 

4 листопада голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий узяв участь в районних урочистостях до Дня працівника соціальної сфери. Привітати працівників зазначеної галузі в актовому залі селищної ради зібрались представники Бородянської районної ради на чолі з головою БРР Г.Єрком, Бородянської селищної ради на чолі з головою БСР  О.Сахаруком, представники депутатського корпусу району, представники громади, представники ЗМІ.

 

Очільник району О.Янковий у вітальному слові подякував працівникам галузі за професійну, невтомну та сумлінну роботу на виконання державної політики соціального захисту населення та спільно з головою районної ради Г.Єрком нагородив почесними грамотами кращих представників соціальної сфери. Окремо керівництвом відзначено Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що протягом трьох десятиріч являє собою приклад надання підтримки громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

 

До привітань на урочистостях долучились голова Бородянської селищної ради О.Сахарук, представник Київського обласного центру зайнятості І.Гнатченко, директор Бородянського районного центру зайнятості С.Колосовський та інші почесні гості.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld