Засідання робочої групи щодо організації пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.07.2016 07:06

 

21 липня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів засідання робочої групи щодо організації пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування у Бородянському районі. На порядку денному розглянуто питання щодо тарифів на проїзд на автобусному маршруті смт Бородянка - с. Галинка, про стан розрахунків за перевезення пільгових категорій населення, звернення гр.Герасименко Л.Д. щодо пільгового перевезення пасажирів на маршруті смт Бородянка-м.Київ. Участь у засіданні, зокрема, взяли перший заступник голови РДА В.Барчан, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості райдержадміністрації Ю.Самсонова, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Боженко, голова постійної комісії Бородянської районної ради з питань комунальної власності, приватизації, капітального будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, телекомунікацій та інформатики П.Остапченко, представники садівницьких товариств масиву «Жайворонок», представники ТОВ «СОВ-Транс», голови селищних рад.

 

Тривалим стало обговорення питання проїзду на автобусному маршруті смт Бородянка - с. Галинка. Представники компанії-перевізника та садових товариств, які нараховують близько 3 тисяч власників, висловили власне бачення вирішення накопичених проблемних моментів: щодо регулярності рейсів, якості отримуваних послуг, вартості проїзду. Підсумовуючи обговорення, голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий підкреслив, що першочерговою метою будь-якої  організації, установи або підприємства має бути робота на благо людей. Тож очільник району запропонував двом сторонам зустрітись найближчим часом на загальних зборах садового товариства та прийняти компромісне рішення з усіх ключових питань щодо перевезень. Крім цього, голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий анонсував комісійні об’їзди садових товариств району на предмет протипожежної безпеки та благоустрою, запропонувавши керівникам кооперативів найближчим часом пропрацювати цей аспект їхньої життєдіяльності.

 

 

З доповіддю по другому питанню виступила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Боженко, яка зазначила, що районну програму з перевезення автотранспортом пільгових категорій громадян за рахунок коштів районного бюджету профінансовано повністю до 30 липня.  З серпня місяця ця програма буде фінансуватись за рахунок коштів сільських та селищних рад, проте 5 із них сесійно до цього часу не прийняли відповідного рішення. Голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий наголосив на тому, що обрані громадою голови сільських та селищних рад повинні розуміти, які питання потрібно вирішувати в першу чергу, бути обізнаними в ситуації не тільки на вузькому місцевому рівні. Якщо цьогоріч держава не виділила субвенції на певні пільги, то потрібно знаходити можливість і приймати вірні рішення щодо фінансування програм для незахищених верств населення, якими є, зокрема, програми з пільгового перевезення пасажирів автотранспортом та харчування учнів 1-4 класів.

Робочою групою також обговорено ряд інших питань. За результатами засідання головою райдержадміністрації надано доручення.

 

 

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld