Зустріч із учасниками АТО

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.04.2016 12:06

 

21 квітня в Бородянському ліцеї відбулась зустріч із учасниками АТО та їхніми родинами, ініційована головою Бородянської районної державної адміністрації О.Янковим. Участь у ній взяли голова Бородянської районної ради Г.Єрко, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, волонтери, голови сільських та селищних рад району, представники громадських організацій, представники ЗМІ.

 

Відкриваючи зустріч, голова райдержадміністрації О.Янковий підкреслив, що громада і влада повинні надати воїнам АТО максимально можливу підтримку, особливо тим, хто потребує медичної допомоги, реабілітації, вирішення певних соціально-побутових питань. Очільник району зазначив, що поінформованість населення недостатня, зокрема, щодо змін у чинному законодавстві в соціальній сфері, тож вважає за необхідне продовжити практику розширених виїзних прийомів і зустрічей, аби таким чином наблизити відповідні служби до людей.

 

 

Цього дня перед присутніми з інформаційними довідками виступили начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Л.Стасенко, директор Центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді І.Мельниченко, головний лікар КЗ БРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Д.Бовсуновський, представники інших управлінь та служб. Ними надано роз’яснення щодо існуючих пільг та виплат, працевлаштування та оздоровлення.

Головою Бородянської райдержадміністрації О.Янковим запропоновано на розгляд учасникам АТО декілька варіантів вирішення питання щодо надання земельних ділянок. Як підкреслив очільник району, потрібно не тільки віднайти можливість і надати землю учасникам бойових дій, а допомогти їм у будівництві житла.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld