Виїзний прийом громадян О.Янковим у Здвижівці та Шибеному

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.04.2016 16:16

 

14 квітня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий продовжив виїзні прийоми громадян у розширеному форматі. Очільник району відвідав Здвижівку та Шибене у супроводженні заступника голови РДА В.Корнієнка, керівників соціальних служб та установ району.

В Здвижівці голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий оглянув дитсадок, ФАП та школу, поспілкувався щодо існуючих проблем із освітянами та медиками. Так, у селі в літній період існує проблема з водопостачанням певної частини домогосподарств, відсутні лічильники споживання води. Представники громади також поінформували керівництво про бажання відновити роботу великого залу будинку культури, про необхідність поточного ремонту футбольного поля зі штучним покриттям, висловили своє бачення щодо наповнення бюджету села.

 

Виступаючи на прийомі в Шибеному, очільник району підкреслив, що в рамках зустрічей у селах та селищах прагне на місцях почути думку громади з гострих питань сьогодення. Чільним, безумовно, є наповнення місцевого та районного бюджету. В світлі процесу децентралізації, який відбувається в державі, вирішення більшості проблемних питань передається на місця, тож фінансовий аспект обіймає пріоритетне місце в роботі як керівників органів місцевого самоврядування, так і депутатів усіх рівнів.

 

На зустрічі також було обговорено співфінансування районних програм, зокрема, з перевезення автотранспортом пільгових категорій громадян та харчування дітей 1-4 класів, виділення земельних ділянок для учасників АТО, проблематику оренди землі та наявності випасів для ВРХ жителів села, вирубки лісових насаджень.

 

За результатами виїзних прийомів головою райдержадміністрації О.Янковим надано ряд доручень. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld