Засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.03.2016 10:01

 

17 березня голова  Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий провів засідання Центру допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців. Участь у засіданні, зокрема, взяли завідувач сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації І.Крицька, завідувач сектором із питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату райдержадміністрації І.Тюпа-Гришина, завідувач сектором оздоровлення та сім’ї служби у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації Н.Шандренко, начальник Бородянського районного управління юстиції  Ю.Титенко, директор Бородянського районного центру зайнятості С.Колосовський, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Мельниченко. 

 

На порядку денному розглянуто питання про стан оформлень та видачі  посвідчень учасників бойових дій, про  надання путівок на оздоровлення,  матеріальної допомоги згідно районної комплексної програми «Турбота» та  виконання  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», про стан  оздоровлення та відпочинку дітей із сімей загиблих, поранених учасників АТО та надання адресної матеріальної допомоги на виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям», про cтан працевлаштування демобілізованих учасників АТО, про cтан надання соціальних послуг демобілізованим учасникам АТО.

 

 

Військовий комісар Бородянського райвійськкомату С.Бугаєнко доповів із першого питання про проблемні моменти, які виникають при зверненні учасників АТО, одним із яких є відсутність у військовослужбовців певних документів. Наразі з демобілізованих 225 чоловік отримали посвідчення учасника бойових дій тільки 60.

Обговорюючи надання матеріальної допомоги учасникам АТО згідно районної комплексної програми «Турбота», учасники засідання підтримали пропозицію голови райдержадміністрації О.Янкового щодо необхідності окремої програми для цієї категорії громадян.

Про оздоровлення та відпочинок дітей із сімей загиблих та поранених учасників АТО виступила завідувач сектором оздоровлення та сім’ї служби у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації Н.Шандренко, повідомивши, що 87 дітей потребують оздоровлення, з яких 1 – дитина-інвалід. Як наголосив очільник району О.Янковий, це питання можливо вирішити в повному обсязі за допомогою залучення благодійних коштів, підключення до цього напрямку роботи депутатського корпусу, в тому числі,  обласних депутатів.

Директор Бородянського районного центру зайнятості С.Колосовський доповів присутнім про працевлаштування демобілізованих учасників АТО, про існуючі вакансії та можливості надання допомоги з відкриття власного бізнесу. Виступ директора Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Мельниченко містив інформацію про проведені обстеження соціально-побутових умов проживання родин військовослужбовців та подальшу соціальну підтримку, що надається Центром та фахівцями Центру соціально-психологічної реабілітації «Довір’я».

За результатами засідання головою Бородянської районної державної адміністрації О.Янковим надано ряд доручень, зокрема, узагальнити актуальну інформацію щодо отримання земельних ділянок учасниками АТО, здійснити порівняльний аналіз виконання програми «Турбота» в 2014-2015 роках для її можливого подальшого дофінансування, тощо. 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld