Cемінар для демобілізованих, які повернулися із зони АТО

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.03.2016 08:10

 

   26 лютого Бородянський районний центр зайнятості провів черговий семінар для демобілізованих, які повернулися із зони АТО за останні 6 місяців. В заході взяли участь  працівники Бородянського центру зайнятості, соціальні партнери та 7 демобілізованих із зони проведення АТО.

 

Директор Бородянського районного центру зайнятості С.Колосовський  розповів про мету даного заходу та представив учасників. Провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Н.Гарник ознайомила присутніх з послугами з профорієнтації -  можливість участі у семінарах та тренінгах та  проходження профнавчання за певним переліком професій, а такох про переваги неформального навчання та отримання ваучера.  Т.Недашківська озвучила актуальні вакансії та розмір заробітної плати, розповіла про послуги для роботодавців та допомогу у працевлаштуванні.

 

 

На семінарі також виступив начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Бородянського районного військового комісаріату, капітан С.Гусаченко, який розповів про військову службу за контрактом у військових частинах та при військовому комісаріаті і про допомогу військкомату у працевлаштування та оформленні потрібних документів.  Головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Н.Павлівська розповіла про можливість проходження безкоштовної психологічної реабілітації та оздоровлення  в санаторно-курортних закладах, оскільки бажаючі мають можливість отримати безкоштовну путівку для щорічного оздоровлення. Також демобілізовані військовослужбовці можуть пройти безкоштовне навчання з водійських курсів  для відкриття категорії С.

В рамках семінару заступник начальника Управління пенсійного фонду України в Бородянському районі І.Макухіна-Сірош ознайомила присутніх із переліком документів для нарахування пенсії та пільг.  директор Бородянського районного центру у справах дітей та сім’ї Л.Стасенко розповіла про можливість оздоровлення сім’ї та дітей демобілізованих військовослужбовців, про отримання одноразової допомоги після демобілізації із зони проведення АТО, про надання послуг щодо встановлення опіки над неповнолітніми дітьми, та батьками, які потребують догляду. Директор Бородянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І.Мельниченко запросила учасників АТО до свого центру для оцінки потреб кожного військовослужбовця та поінформувала про можливість участі у тренінгах, про безкоштовну реабілітацію у Феофанії з наданням психологічної допомоги, Завідувач сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи Бородянської районної державної адміністрації І.Крицька розповіла про допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям, надала координати особи, яка займається  вирішенням проблемних питань військовослужбовців. Юрист  Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації «Довір’я» Н.Усенко надала інформацію про психологічну підтримку воїнів АТО та їх сімей, про відкритий доступ для всіх та конфіденційність інформації, про безкоштовність всіх послуг, про можливість оздоровлення дітей віком від 8 до 12 років закордоном та запросила військовослужбовців на заняття до залу фізичної реабілітації, в якому працює професійний реабілітолог, група підтримки та самодопомоги.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld