Профінформаційний семінар для військовослужбовців - учасників АТО

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.07.2015 06:54

 

  23 липня в Бородянському районному центрі зайнятості проведено профінформаційний семінар для військовослужбовців - учасників АТО. Метою  заходу було сприяння працевлаштуванню військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО, а також надання їм правової, психологічної та юридичної допомоги. Участь у заході, зокрема, взяли представники Управління соціального захисту населення Бородянської райдержадміністрації, Управління Пенсійного фонду України в Бородянському районі, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді, Бородянського Центру соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я», Бородянського районного військкомату, Бородянської центральної районної лікарні, 12 осіб з числа демобілізованих із зони АТО, які зараз перебувають на обліку в центрі зайнятості, представники громадської організації «Спілка воїнів АТО», громадської організації «Нова хвиля», громадського руху «Єдність», представники ЗМІ.

 

   Зі вступним словом перед присутніми виступив директор Бородянського районного центру зайнятості С.Колосовський, який повідомив, що метою цього заходу є координація дій державних установ, громадських організацій, волонтерів для всебічної допомоги демобілізованим воїнам у вирішенні їхніх проблем. І політична, і економічна ситуація в нашій країні на сьогодні складна, що впливає  на зростання безробіття – кількість незайнятих роботою осіб зросла втричі. Статус безробітного з початку року отримали 467 осіб, з них уже працевлаштовано 170 осіб. С.Колосовський підкреслив, що до демобілізованих у нашому суспільстві  особливе ставлення і їх максимально намагаються працевлаштувати, за що велика вдячність роботодавцям, що йдуть назустріч у цій благородній справі. Так, зокрема, ними запропоновано вакансії інженерів, механіків, слюсарів, електриків, мулярів, охоронців, газоелектрозварників.

Крім того, директор центру повідомив, що з метою налагодження роботи з надання соціально-психологічної допомоги, удосконалення соціального партнерства та координації дій, спрямованих на вдосконалення системи інформаційної та профорієнтаційної роботи, психологічної підтримки серед демобілізованих військовослужбовців, Бородянський районний центр зайнятості заключив три угоди про співпрацю з Бородянським центром соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я», з громадською організацією «Спілка воїнів АТО» та з громадською організацією «Громадський рух «Єдність».

Про широкий спектр послуг, які  надає служба зайнятості на засадах соціального страхування, пошук роботи, відповідно до освіти, кваліфікації, професійного досвіду претендента, повідомила заступник директора центру зайнятості І.Дубинюк. Зокрема, детально розповіла про 69 актуальних вакансій, якими вже зараз можуть скористатися демобілізовані військовослужбовці, і кожен із них отримав список актуальних вакансій.

Начальник Управління соціального захисту населення О.Боженко проінформувала демобілізованих із зони АТО про пільги, які їм гарантує держава,  і звернулась із наполегливим проханням скористатися своїм правом на пільгове санаторно-курортне лікування.

Також на семінарі виступив представник Пенсійного фонду В.Федоренко, повідомивши присутніх, що служба в АТО зараховується до страхового стажу. Про психологічну допомогу демобілізованим з АТО, співпрацю з фондом «Східна Європа», Бородянською центральною районною лікарнею розповіла директор Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я» Л.Бойко.  Питання медобслуговування наших військових і відповідні пільги озвучила представник районної лікарні Л.Головаш. На семінарі також виступила директор  ЦСССМ  І.Мельниченко, що наголосила на важливості надійної родини для військовослужбовців і заявила про готовність співпраці не тільки з нашими мужніми воїнами, а й з їхніми сім’ями. Від Бородянського районного військкомату з інформацією виступила Г.Скуратівська.

Голова громадської організації «Спілка воїнів АТО» Д.Савчук подякував за організований для його побратимів корисний і цікавий захід і висловив сподівання, що захисники Вітчизни і надалі не будуть позбавлені уваги і турботи.

На завершення заходу кожен демобілізований мав змогу поспілкуватись із психологом Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення «Довір’я».

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld