Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.06.2015 05:50

 

11 червня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Участь у засіданні взяли, зокрема, заступник голови Бородянської районної ради В.Воробйов, начальник управління соціального захисту БРДА О.Боженко, начальник Управління Пенсійного фонду України в Бородянському районі В.Овсієнко, директор Бородянського районного центру зайнятості С.Колосовський.

 

Робочою групою заслухано ряд керівників та представників підприємств району, що за певними причинами виплачували своїм робітникам зарплату, меншу законодавчо встановленого мінімального розміру. Більшість із них пояснила це неповним завантаженням працівників.

За результатами обговорення головою райдержадміністрації О.Янковим надано ряд доручень, зокрема, провести для всіх промислових, сільськогосподарських та приватних підприємств району семінар-навчання з питань сучасного законодавства України в частині бухгалтерської звітності, нарахування заробітних плат та інш., напрацювати пропозиції щодо зміни формату засідань робочої групи, наприклад, повернутись до практики проведення виїзних засідань, тощо.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld