Реалізація прав осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.12.2014 14:27

 

Бородянська райдержадміністрація  повідомляє: згідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 509 від 01.10.2014 року «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» до управління соціального захисту населення звернулось 558 осіб, довідки отримали 370 сімей, 214 працездатних осіб, 123 дитини, 249 пенсіонерів.

У відповідності до Постанови Кабінету міністрів України № 505 від 01.10.2014 року «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг »  одноразову допомогу  призначено 558 особам на виплату якої надійшло 627573,33 грн .

 

 

У відповідності до Закону України «Про державну допомогу сім´ям з дітьми» управлінням призначено допомогу  74 особам, з них 45 осіб з Луганської області та 29 осіб з Донецької області.

 

 

17 особам було виділено одноразову грошову  допомогу, згідно районної комплексної програми «Турбота ». Крім цього Бородянським центром зайнятості прийнято на облік 11 осіб, які отримують допомогу, 1 особа працевлаштована.

Управлінням соціального захисту населення РДА проведено матеріально-побутове обстеження  90 сімей та постійно проводиться роз´яснювальна робота стосовно призначення виплат та реєстрації осіб, які переміщуються з окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Дана інформація розміщена на веб-сайті, стендах  управління та інформаційних стендах сільських та селищних рад району.

За підтримки голови Бородянської РДА С.Федорченка придбанні новорічні подарунки 123 дітям переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld