Соціальний захист населення
Колегія відділу освіти PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
27.06.2017 11:50

 

23 червня на базі Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося засідання колегії відділу освіти Бородянської райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Корнієнко, керівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів району.

Розпочинаючи засідання, головний спеціаліст відділу освіти РДА Н.Гапоненко проінформувала учасників колегії про результати фронтального вивчення освітньої діяльності Майданівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Обновлено ( 27.06.2017 11:52 )
Читати далі...
 
Про затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2017 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.06.2017 08:57

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

від 15 травня 2017 року №251 

м.Київ

  

Про затвердження натуральних норм

забезпечення населення Київської

області твердим паливом і скрапленим

газом, згідно з якими у 2017 році будуть

надаватися пільги і житлові субсидії

готівкою для відшкодування витрат

на їх придбання

     

         Відповідно до статті 102 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2012 року №356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам», від 01 липня 2016 року № 399 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки» та з метою затвердження натуральних норм забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2017 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання

1.     Затвердити натуральні норми забезпечення населення Київської області твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2017 році будуть надаватися пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, з урахуванням граничного показника вартості твердого палива – 2162,00 грн. за 1 тонну і граничного показника вартості скрапленого газу – 216,20 грн. за 1 балон:

            Натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг – відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік.

            Натуральну норму забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій – 2 тонни на домогосподарство на рік.

            Натуральні норми забезпечення населення скрапленим газом, що використовується для приготування їжі, для надання житлових субсидій населенню: два балони (42 кілограми) на рік – на одну-дві особи, три балони (63 кілограми) – на три-чотири особи, чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб. У разі споживання скрапленого газу, що зберігається у групових резервуарних установках, мінімальна норма забезпечення скрапленим газом становить 42 кілограми на одну особу на рік, але не більше як 210 кілограмів.

2.     Це розпорядження надає чинності з дня його оприлюднення.

 

 

Голова адміністрації                              (підпис)                        О.Л.Горган

Обновлено ( 16.06.2017 08:59 )
 
Детальна інформація PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.06.2017 07:03

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги

Обновлено ( 02.06.2017 07:06 )
 
Аналіз регуляторного впливу PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.05.2017 09:11

                 

проекту розпорядження Бородянської районної державної адміністрації «Про  затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі»

1. Визначення  проблеми,  яку передбачається  розв’язати. 

Проблемою, на вирішення якої спрямована дія даного розпорядження райдержадміністрації є необхідність виконання Порядку фінансування витрат на безоплатне поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок обласного бюджету.

Необхідність встановлення середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення відшкодування витрат на поховання померлого (загиблого) учасника бойових дій або інваліда війни виконавцю волевиявлення або особі, яка здійснила поховання зумовлена зміною цін та кількістю організацій, які надають послуги та потребою проведення процедури прийняття регуляторного акту вимогам діючого законодавства.

2.     Цілі  державного  регулювання

Прийняття проекту розпорядження дасть змогу реалізувати право виконавця волевиявлення або особи, що зобов'язалася поховати померлого на відшкодування витрат на поховання учасника бойових дій чи інваліда війни.

Державне регулювання в даній сфері запроваджене з метою встановлення середньої ціни на ритуальні послуги в районі для забезпечення безоплатного поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни.

3.     Альтернативні способи досягнення встановлених цілей та аргументи  щодо  переваги обраного способу.

Розглянуто  такі  альтернативні  способи  досягнення  визначених  цілей.

Перша альтернатива - залишити ситуацію без змін.

Дана альтернатива відкинута в зв'язку з тим, що порушуватиметься чинне законодавство, оскільки середня ціна на ритуальні послуги, яка встановлена діючим розпорядженням райдержадміністрації не відповідає дійсності у зв'язку зі зміною цін на ритуальні послуги в районі, згідно поданих листів.

Друга альтернатива - внести зміни до нині діючого нормативно-правового акта. Дана альтернатива також відкинута у зв'язку з тим, що внесення змін до нього є менш доцільним, ніж прийняття нового нормативно-правового акта, оскільки зміни вносяться до більшості положень нормативно-правового акта.

Третя альтернатива - прийняти запропонований проект розпорядження райдержадміністрації.

Перевагою цього способу є те, що з веденням в дію проект розпорядження передбачається розв'язати визначену проблему в цілому.

Крім того, прийняття рішення дасть змогу проводити відшкодування витрат на поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни  шляхом перерахування коштів безпосередньо виконавцю волевиявлення або особі, яка здійснює поховання на її рахунок в банківській установі.

Розпорядження райдержадміністрації є необхідною умовою для забезпечення безоплатного поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання  учасників бойових дій за рахунок обласного бюджету визначено, що районна державна адміністрація встановлює середню ціну на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, виходячи з відповідних цін (тарифів) на ці послуги, що склалися в районі.

4.     Механізм  та  заходи,  що пропонуються для розв’язання проблеми.

Розпорядження передбачає здійснення відшкодування витрат на поховання померлого учасника бойових дій і інвалідів війни виконавцю волевиявлення або особі, яка здійснла поховання шляхом письмового звернення до управління соціального захисту населення.

З метою соціального захисту виконавця волевиявлення або особи, як здійснила поховання, керуючись чинним законодавством, приймається розпорядження, яким затверджується вартість (середньої ціни, що склалася в районі) на ритуальні послуги, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1445 «Про затвердження Порядку проведення, безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни» (із змінами) для забезпечення безоплатного поховання  або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни.

Дія акту поширюється на Бородянський район Київської області. Акт доводиться до відома суб'єктів відносин через засоби масової інформації.

5.     Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей у разі прийняття регуляторного акта.

Прийняття розпорядження «Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі» дасть змогу встановити середню ціну на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання  учасників бойових дій і інвалідів війни.

З прийняттям проекту розпорядження вартість ритуальних послу: визначених для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій інвалідів війни, не перевищуватиме середню ціну на відповідні ритуальні послуги, що склалися в районі, тим самим буде досягнуто ефективне використання бюджетних коштів на цю мету, прозорість та дотримання принципу соціальної справедливості.

Головним зовнішнім фактором, який може вплинути на дію регуляторного акту, є посилення інфляційних процесів в державі, що приведе до росту інфляції на ритуальні послуги та нестабільність фінансування або фінансування не в повному обсязі.

6.     Очікувані результати від прийняття регуляторного акта.

Аналіз вигод та витрат.

Дане розпорядження буде сприяти ефективному використанню бюджетних

коштів на безоплатне поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, розширенню сфери надання послуг населенню, дотриманню принципу соціальної справедливості та реалізації гарантій та прав громадян на соціальний захист згідно з Конституцією України, шляхом отримання громадянином грошової компенсації витрат на проведення поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання  учасників бойових дій і інвалідів війни .

Визначення очікуваних результатів прийняття цього регуляторного акта проводиться із застосуванням методу аналізу вигод та витрат:

Суб’єкт

Вигоди

Втрати

Держава

Виконання соціальної функції на підтримку іміджу держави

Витрати на поховання

Населення

Економія власних коштів на поховання померлих учасників бойових дій чи інвалідів війни

Моральні та деякі матеріальні втрати при ритуальному похованні

 

Таким чином, при незначних затратах вигоду має населення, витрати несе тільки держава.

Розрахунки вартості на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни наведено в додатку.

7.     Термін дії акта.

Запропонований регуляторний акт довгостроковий. Доповнення та зміни будуть вноситися після внесення відповідних змін до чинного законодавства України та у разі потреби за підсумками аналізу відстеження його результативності. Перегляд положень регуляторного акту, його скасування, відміна чи внесення до нього змін здійснюватиметься у відповідності з вимогами  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері  господарської  діяльності».

8. Визначення  показників  результативності  регуляторного  акта.

У разі прийняття зазначеного проекту розпорядження буде встановлено середню ціну на ритуальні послуги в районі для забезпечення безоплатного поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни.

Основним показником результативності дії регуляторного акту буде громадян, що отримали грошову компенсацію.

                Регуляторний акт оприлюднений на офіційному веб-сайті Бородянської районної  державної  адміністрації  (rdabr.gov.ua)  в  розділіУправління соціального захисту населення.

 

9. Заходи, за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності  регуляторного  акта.

 

      Основними заходами, за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності регуляторного акта є - проведення моніторингу надання ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок обласного бюджету та аналіз розрахунків, які постійно будуть надаватися надавачами ритуальних послуг.

   Базове відстеження буде проведено до дня набрання чинності розпорядженням Бородянської райдержадміністрації. Повторне відстеження буде проведено через рік після набрання чинності розпорядженням голови райдержадміністрації.

Відстеження результативності дії регуляторного акта буде здійснюватися відповідно до вимог чинного законодавства на підставі статистичних даних шляхом підрахунку кількості громадян, які отримали зазначену пільгу. Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися протягом усього терміну його дії шляхом розгляду пропозицій та зауважень, які будуть надходити до Бородянської районної державної адміністрації.

Обновлено ( 30.05.2017 09:13 )
 
Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.05.2017 09:08

проект 

БОРОДЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

 

№____

Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання  або   відшкодування

витрат на здійснене поховання 

учасників бойових дій і інвалідів

війни, які проживали в  Бородянському районі

     Зареєстровано в

 

 

       ________________№ ______

 

 

            _____________________

                         (підпис, П.І.Б.)

 

Відповідно до статей 6, 23, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,  «Про поховання та похоронну справу», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445  «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни» (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2009р. № 1224), розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 10 березня 2010 року № 191 «Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання, або відшкодування витрат на здійснене поховання  учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Київській області», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 01.04.2010 року за № 3/705 та з метою відшкодування витрат на здійснене поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок коштів обласного бюджету:

1.       Затвердити в новій редакції Порядок фінансування витрат на поховання, або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі, що додається.

2.       Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

1)    у встановленому порядку забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Київській області;

2)    забезпечити фінансування витрат на поховання померлих учасників бойових дій та інвалідів війни за рахунок субвенцій з обласного бюджету .

3.лВідділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості райдержадміністрації щорічно надавати управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації дані станом на 1 січня про середню вартість на відповідні ритуальні послуги, що склалися в районі, для відшкодування вартості ритуальних послуг, визначених для забезпечення безоплатного поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 22 травня 2015 року № 117 «Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснення поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі», зареєстроване в Бородянському районному управлінні юстиції 03.07.2015 за №3/302.

         5. Розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

         6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

  

Голова  адміністрації                                                                            О. Г. Янковий

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови райдержадміністрації

_____________№______

 

Зареєстровано в

 

№ _______

 

Порядок

фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі

 

1. Порядок фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі (далі — Порядок) розроблено відповідно до Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про поховання та похоронну справу», постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 "Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни" (із змінами, внесеними згідно постанови Кабінету Міністрів України  від 18 листопада 2009р № 1224.)  , розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 10 березня 2010 року № 191 «Про затвердження Порядок фінансування витрат на поховання, або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 01.04.2010 за № 3/705.

2. Порядок визначає механізм здійснення видатків з обласного бюджету на фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі.

3. Фінансування витрат на безоплатне поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі проводиться за рахунок коштів обласного бюджету у межах обсягів, затверджених на відповідний бюджетний рік.

4. Розпорядником коштів на поховання або відшкодування  витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі, є управління соціального   захисту населення Бородянської райдержадміністрації.

5. Підставою для проведення відшкодування витрат на поховання померлого (загиблого) учасника бойових дій або інваліда війни виконавцю волевиявлення або особі, яка здійснює поховання, є письмове звернення особи до управління соціального захисту населення Бородянської райдержадміністрації.

6. Для оформлення поховання виконавець волевиявлення або особа, що зобов'язалася поховати померлу особу учасника бойових дій чи інваліда війни, подає виконавцю послуг (ритуальній службі, сільському або селищному голові) наступні документи:

заяву;

копію документа, що посвідчує особу;

копію свідоцтва про смерть померлого, виданого органами реєстрації актів цивільного стану;

копію посвідчення, що підтверджує віднесення особи до категорії учасника бойових дій чи інваліда війни.

7. Безоплатно надаються такі послуги:

- оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання ;

- доставка предметів похоронної належності (завантаження на складі, перевезення, вивантаження на місці призначення та перенесення до місця знаходження тіла померлого);

- надання транспортних послуг (один автокатафалк та один автобус супроводження);

- надання труни ;

- надання вінка похоронного з траурною стрічкою (з написом чи без нього);

- копання могили (викопування ручним чи механізованим способом, опускання труни у могилу, закопування, формування намогильного насипу).

8.  Вартість ритуальних послуг, визначених для забезпечення поховання, відшкодовується не вище середньої ціни на відповідні ритуальні послуги, що склалася в районі .

9.  Додаткові ритуальні послуги оплачуються виконавцем волевиявлення або особою, яка зобов'язалася здійснити поховання.

10. Виконавець волевиявлення або особа, що зобов'язалася поховати учасника бойових дій або інваліда війни, подає до районного управління соціального захисту населення наступні документи:

копію документа, що посвідчує особу;

копію свідоцтва про смерть померлого, виданого органами реєстрації актів цивільного стану;

копію посвідчення, що підтверджує віднесення особи померлого до категорії учасників бойових дій та інвалідів війни;

рахунок-замовлення або накладну за надані послуги.

11.34Управління соціального захисту населення райдержадміністрації подає Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації щомісяця до 5 числа реєстри на відшкодування витрат за надані послуги з поховання померлих учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Бородянському районі. До реєстру додаються рахунок-замовлення або накладні за надані послуги.

12. Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації здійснює перерахунок коштів на поховання (далі кошти) районному управлінню соціального захисту населення.

13.23Управління соціального захисту населення райдержадміністрації після отримання від Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відповідних коштів у п'ятиденний термін здійснює перерахунок цих коштів виконавцю ритуальних послуг, або особі, що поховала померлого учасника бойових дій чи інваліда війни шляхом перерахування на їх рахунки.

14. Оперативний та бухгалтерський облік використання коштів здійснюється районним управлінням соціального захисту населення відповідно до чинного порядку організації бухгалтерського обліку. Звітність щодо використання зазначених коштів подається Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                       Л. Є. Болясов

 


Сторінка 1 із 16

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld