"Новорічна вистава"

Печать
Автор: Administrator   
02.01.2019 10:11

 

 

29 грудня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник спільно зі заступником голови адміністрації Валентином Корнієнком та начальником служби у справах дітей та сімї РДА Ларисою Стасенко був присутнім на новорічній виставі «Вінні-Пух та його друзі» в районному палаці культури імені Тараса Шевченка.

Яскраве феєричне театралізоване дійство підготували для малечі району та їхніх батьків творчий колектив палацу культури. Сповнене жартів, музичних та розважальних сторінок, воно подарувало глядачам незабутні радісні емоції і гарний настрій.

 

Наприкінці новорічного заходу голова адміністрації Вадим Чередник привітав усіх присутніх із прийдешніми святами, побажавши здійснення найзаповітніших мрій, добра та злагоди, любові і поваги в родинах.

 

 

Як зазначила начальник служби у справах дітей та сім’ї РДА Лариса Стасенко, вистава була у форматі благодійної для дітей учасників АТО, дітей багатодітних родин, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. По її закінченню вони також отримали новорічні подарунки від Бородянської райдержадміністрації.