Робоча нарада з сільськими та селищними головами району

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.02.2018 08:08

 

1 лютого т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко спільно з головою Бородянської районної ради Георгієм Єрком провів робочу нараду з сільськими та селищними головами району за участі першого заступника голови РДА Віктора Барчана, керівника апарату РДА Леоніда Болясова, керівників структурних підрозділів РДА, представників ЗМІ.

 

На порядку денному наради розглянуто наступні питання:

 

 

1.Про підготовку до відзначення районного фольклорного свята «Масляна».

2. Про об’єднання територіальних громад.

3. Про потребу  будівництва на підвідомчих територіях соціального житла на умовах співфінансування.

4. Про наявність проектної документації сільських, селищних радах щодо капітального будівництва та будівництва об’єктів у населених пунктах району на умовах співфінансування з департаментом капітального будівництва КОДА.

5. Про проведення у  2018 році конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бородянського району, та збір зауважень, пропозицій до діючої мережі автобусних маршрутів.

Відкриваючи нараду, т.в.о. голови адміністрації Валентин Корнієнко зосередив увагу присутніх на отриманні позитивних результатів у вирішенні будь-яких питань за умови співпраці і консолідації зусиль усіх гілок влади на місцях і депутатів усіх рівнів, особливо відзначивши роботу депутатів Київської облради Галини Єрко та Сергія Федорченка.

З першого питання виступив голова районної ради Георгій Єрко, запросивши керівників органів місцевого самоврядування активно долучитись до проведення в Бородянці 17 лютого районного свята Масляної.

У виступі щодо створення ОТГ Валентин Корнієнко наголосив на головних критеріях створення фінансово спроможних об’єднаних громад. Ініціатор створення Бородянської ОТГ - селищний голова Бородянки Олександр Сахарук закликав голів сіл та селищ до конструктивних рішень і напрацювань з цього питання.

На засіданні також обговорено ведення обліку пільгових категорій громадян, які мають потребу в соціальному житлі. наявність проектної документації в сільських, селищних радах щодо капітального будівництва та будівництва об’єктів у населених пунктах, фінансову підтримку спортивної галузі району.

На завершення наради начальник служби у справах дітей та сімї РДА Лариса Стасенко представила присутнім практичних психологів Наталію Левченко та Інну Павліченко, які входять до складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, що опинились у складних життєвих обставинах через насилля в сім’ї.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld